Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet csúnya fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csúnya fiúkkal ismerkedni? Melyik oldalon vannak sokan?

Figyelt kérdés
Csúnya lányként nincsen szerencsém az átlagos pasiknál. Akikkel jártam, azoknak sem tetszettem, folyton belém kötöttek, megcsaltak, így szakítottam is velük. Interneten még azok a fiúk is letiltottak, akik azt írták ki az adatlapjukra, hogy; ,,nem minden a külső." Ennek a dumának már egy ideje nem tudok bedőlni, így megutáltam az egész ismerkedést. Lényegében soha sem tetszettem egyetlen fiúnak sem életem során. Hol tudnék olyannal ismerkedni, aki elviselne? Nyilvánvalóan csak a kevésbé szép fiúk tudnak engem megtűrni maguk mellett, de ilyet hol találok? 17L
2018. nov. 29. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Itt?
2018. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Itt nem jó... Mindenki messze lakik, és mindenki jól néz ki.
2018. nov. 29. 18:18
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
És lehet látni téged? A szépség relatív
2018. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Ennyire ne lásd sötéten a helyzetet! :)
2018. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Én elég ronda vagyok :D de nem jönnék össze veled, nem azért mert ronda vagy, hanem mert te se ezt akarnád igazából. Nem leszek szamárszerepben, akkor inkább senki.
2018. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mutatsz kepet? Én se vagyok valami szép. :D

18f

2018. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Írtam privátba, de ide is írok, hogy mindenki lássa!

SENKI SE KÜLDJÖN MAGÁRÓL KÉPET SENKINEK, NE MENJETEK LE RIBI SZINTRE!!!!

Akárki tárok írhat, szóval vigyázzatok. Ha van eszetek nem küldözgettek random embereknek képet magatokról.

Kérdező a nevem mögött privátba 23-as szám van ha erről mesimersz, nem azért írtam rád hogy nyomuljak mint a többi meg képet kunyeráljak, hanem a belsődről akarok egy alapot megismerni és meggyőzni hogy nem feltétlen csak veled van a baj.

17F, privátba mindenkit meghallgatok amúgy (Akárkit)

2018. nov. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Itt mindenki szép? :DDD hangosan nevetek!


Tele van az oldal életunt alakokkal, mentális betegekkel. Meg melegekkel. Ja és pedofilokkal. Na azok ocsmányak! Mellesleg itt egy szép fiú van, az is Én vagyok! ;)


18/f

2018. nov. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es, értem én az aggodalmadat, de miért lenne valaki ribi azért, mert lefotózza magát és megmutatja valakinek? :D
2018. nov. 30. 09:18
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez igy hulyeseg! Mi van ha mutatnak kepet egymasrol? Facebook barmi egyebrol is tud barki lementeni ha ugy van!
2018. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!