Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet csúnya fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csúnya fiúkkal ismerkedni? Melyik oldalon vannak sokan?

Figyelt kérdés
Csúnya lányként nincsen szerencsém az átlagos pasiknál. Akikkel jártam, azoknak sem tetszettem, folyton belém kötöttek, megcsaltak, így szakítottam is velük. Interneten még azok a fiúk is letiltottak, akik azt írták ki az adatlapjukra, hogy; ,,nem minden a külső." Ennek a dumának már egy ideje nem tudok bedőlni, így megutáltam az egész ismerkedést. Lényegében soha sem tetszettem egyetlen fiúnak sem életem során. Hol tudnék olyannal ismerkedni, aki elviselne? Nyilvánvalóan csak a kevésbé szép fiúk tudnak engem megtűrni maguk mellett, de ilyet hol találok? 17L
2018. nov. 29. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7-vagyok)) Ismeretleneknek? Szerintem NEM normális dolog. Egyébként is akinek van esze annak nem a külső az elsődleges dolog. De mindegy ti dolgotok mit kezdtek magatokkal meg kinek mit mutogattok, végülis úgy se tudok ezen változtatni. De nyugi, nekem is annyi elvárásom van hogy én se fogok senkit találni magamnak soha, épp ezért nincs kedvem élni se kb.. (És igen, ebbe benne van hogy randomoknak se mutogassa magát..!)
2018. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 $$$$$ ***** válasza:

Szia. Nekem is küldhetsz képet ha szeretnél és hátha bejövünk véletlen egymásnak és meg hatha közel is lakunk 😃 .

18/F

2018. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mind a kettő kizárt.
2018. nov. 30. 15:57
 14/17 anonim ***** válasza:
7-vagyok, rossz a gondolkodásod neked is kérdező, nekem is az. VIszont nem ismerlek nem ítéllek el, de hidd el a külső akkor se minden, ha belül oké vagy akkor az az ő bajuk ha kihagtak téged. De látom nem kérsz abból hogy véleményt mondjanak rólad, szóval nem írok többet ha gondolod.
2018. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 $$$$$ ***** válasza:
Kédező most nem szeretnel küldeni meg beszelgetni mert azt elfogadom. Vagy csak egyszeruen nem hiszel abban hogy lehetsges ? 😅 Mert ha az uzobbi akkor az nem biztos . Majd kiderul ha adsz neki egy eselyt Xd
2018. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amúgy ez igaz, hogy ha nem adsz neki esélyt akkor nem is lehetséges.. Bár én is követtem már el ilyen hibát, én se adok esélyt senkinek, mert tudom hogy csalódás a vége, és nincs olyan lány aki azt akarja amit én: Kitartani valaki mellett egy életre, és nem cserélgetni a pasikat mint valami rossz ribi. Érthető ha az emberek egyre félénkebbek
2018. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én sem kellék senkinek a külsőm miatt. Minden lány elutasít

... 22/F

2018. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!