Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az árt az ismerkedéssel való...

Az árt az ismerkedéssel való esélyemnek, ha csúnya a barátnőm?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, lány vagyok. És tudom hogy ez nem korrekt, de nem egy nagyon szép lány a barátnőm és miatta a fiúk is kerülni fognak? Amúgy nagyon kedves belsőleg.

2014. márc. 18. 23:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja ez lemaradt: 17/L
2014. márc. 18. 23:05
 2/9 anonim válasza:
Ezek szerint kiegészítitek egymást (amennyiben te szép vagy), ő a csúnyácska, de kedves, te meg a sekélyes "top modell".
2014. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En nem igazan latom az osszefuggest. Ugyertem ha te tetszeni fogsz a fiunak/fiuknak ugyis hozzad fognak odamenni nem a "csunya" bnodhoz
2014. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem tutira nem érdekelne egy olyan pasi, aki azért nem akar velem megismerkedni, mert csúnya a barátnőm!

Ezer pasi van a világon akivel megismerkedhetek, de igaz barátot nagyon nehéz találni.

2014. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom ez miatt képes lennél félredobni a barátságotokat. Gratulálok.
2014. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem se szép annyira barátnőm és fura a stílusa,de ha csak azt fogja nézni,hogy milyen a barátnőd,akkor meg se érdemel.én egy ilyenért sose dobnán el a barátságunkat
2014. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, a világért nem dobnám el a barátságunkat, nemhogy egy fiúért! És igen, felszínes vagyok egy kicsit, de ki nem? A mai világban rengeteget számít a külső..dehát ez van :/
2014. márc. 19. 00:01
 8/9 anonim válasza:

Szerintem nézd inkább a belső tulajdonságait

TE SE LEHETSZ OLYAN ELBŰVÖLŐ LÁTVÁNY

SE KÜLSŐLEG DE FŐLEG BELSŐLEG KI ÍR ILYET

A BARÁTNŐJÉRŐL) Szerintem hagyd a fiút ha csak

Az ölb-idel való kapcsolatot nem szeretnéd lebombázni!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Gratulálok neked, ha nem is tudom. Valamilyen telepatikus úton képes vagy látni az emberek kinézetét! Szerintem majd nemsokára látunk akkor ezek szerint a híradóban ;) És tudom, hogy mekkora gerinctelenség volt ezt kiírni, de most jöttem át másik suliba és az előző sulimban jártam pár fiúval (gondolom ebből lehetőleg levágod a kinézetem) De az előző iskolámban még nálam is szebb barátnőim voltak, de belsőleg hát bennem is maradt valami a viselkedésükből. Ezért gondoltam, hogy most egy jófej, megértő lánnyal barátkozok, nem olyanokkal, mint a volt sulimban. De már kezd megoldódni az ügy :) köszi az eddigi válaszokat (még az utolsónak is!^^) és sorry a kisregényért.
2014. márc. 19. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!