Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya vagyok és már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagyok és már nem is merek próbálkozni az ismerkedéssel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig élőben és társkeresőkön is próbáltam ismerkedni annak ellenére, hogy csúnya vagyok. Korábban még reménykedtem abban, hogy hátha valakit nem fog annyira zavarni, vagy valaki mégsem tart annyira csúnyának, de már rájöttem, hogy nem várhatom el senkitől, hogy így szeressen.


(19/F)


2018. dec. 3. 18:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert én sem kellek senkinek. Minden lány elutasít a külsőm miatt, mert ronda vagyok, pedig már örülnék egy barátnőnek, de a külsőm miatt soha sem lesz........... 22/F
2018. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de rosszul látjátok. Szerintem nézzetek körül mennyi ronda pasi van, aki sikeres az életben és a nőknél. Nem ezen múlik. Egyszerűen kezdj el magaddal foglalkozni. Csinálj valami olyat, amire büszke vagy, amit mások is értékelnek benned. Öltözz normálisan. Ez nem olyan nagy dolog, veszel pár inget és kísérletezel. Menj el fodrászhoz. Ez sem tűnik nagy dolognak. Legyél ápolt, fogaid rendben legyenek. És tanulj meg olyat sugározni magadról, hogy én egy sikeres, magabiztos férfi vagyok. ez nem lesz könnyű, de ha kipróbálsz új dolgokat, akkor még fogod tapasztalni, milyen az, ha büszke vagy magadra, hogy "megcsináltad". Szóval mi lenne ha valamit sikerre vinnel?
2019. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Bogus20 ***** válasza:
Nem csak a külsővel lehet lenyűgözni egy lányt ( de amúgy a külsőn is lehet dolgozni ) . Mint egy jó barátnőm mondta, kell hogy legyen a férfiban valami amiért csodálja a nő. Ez bármilyen tudás lehet ami a hétköznapokban hasznos és a nőnek fogalma sincs róla. Én pl. agyon képzett vagyok, férjemnek még érettségije sincs, de ezermester és ezzel totál elvarázsolt, pedig külsőleg nem tetszett az első randikon. A másik ami nagyon tetszett benne, hogy jó az érzelmi intelligenciája, sok férfi nagyon nem tudja pl. hogy mikor jön el az idő hogy megcsókolhatja a lányt, mert türelmetlen vagy nincs hozzá érzéke. Na szóval akinek nem adatott meg hogy szép legyen muszáj fejlesztenie magát és keményebben dolgoznia hogy elérjen valamit a nőknél.
2019. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
mutasd hogyan nézel ki
2021. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!