Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya vagyok és már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagyok és már nem is merek próbálkozni az ismerkedéssel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig élőben és társkeresőkön is próbáltam ismerkedni annak ellenére, hogy csúnya vagyok. Korábban még reménykedtem abban, hogy hátha valakit nem fog annyira zavarni, vagy valaki mégsem tart annyira csúnyának, de már rájöttem, hogy nem várhatom el senkitől, hogy így szeressen.


(19/F)


2018. dec. 3. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért gondolod csúnyának magad?
2018. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az eddigi tapasztalataimból úgy tűnik és látom én is, hogy hogy nézek ki.
2018. dec. 3. 18:25
 3/14 anonim válasza:
Küldesz képet privátban?
2018. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Változtass a külsődön, vagy fogadd el magad. A külső nem minden, inkább rossz helyen keresgélsz a lányokat illetően.
2018. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerinted fog ide rakni ki képet? Ha annyira akarod lázni, akkor írj rá, úgy több esélyed van...
2018. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem is erdekelne hogy hogy nezel ki hogyha olyanokat irsz hogy "senkitol sem varod el hogy igy szeressen" azert csak nem ilyen remenytelen a dolog

Meg fiatal vagy es nem kell a hattyu halalat eljatszani hogy nem lesz senkid mert ugy is lesz csak ido kerdese

Nem kell magad mashoz hasonlitani hogy "De neKI MaR 16 eVeSEn voLT egY cSomo CsaJa"

Remelem erted mire gondolok. Ez semmilyen banto szandekot nem tartalmazott de most for real tudod napi hany ilyen kerdes van? Es biztos vagyok benne hogy idovel megismersz valakit aki szeretni fog ugy ahogy vagy.(kiveve ha szar ember vagy, akkor gyors utemu valtozast ajanlok)


16/l

2018. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Ne aggódj ,én lassan 24 leszek és nekem sem jött össze egy lány sem! Mindegyik csúnyának tartott! Szóval nagy reményeket ne fűzz hozzá! A társkeresőt meg felejtsd el ,itt sokkal nagyobb esélyed van bármire is mint ott!
2018. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék ide kirakni képet magamról, mert rossz lenne egy ismerősbe botlani.
2018. dec. 3. 20:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna a külsőd, bármilyen is vagy. Ha van kedved, beszélgethetünk privátban. :) 17L
2018. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen mondok véleményt a külsődről, ha küldesz képet, természetesen privátban. 18/L
2018. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!