Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakított velem, mert meghízta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert meghíztam - tényleg ennyire zavaró ez?

Figyelt kérdés

A barátom nemrég szakított velem. Azt mondta, főként azért, mert meghíztam, és nagyon zavarja.


Azt tudni kell, hogy 157 centi vagyok és 56 kiló voltam, mikor összejöttünk. 62-63 kilóra híztam meg, amikor szakított velem.


Ez tényleg ennyire kövér? Titeket is zavarna? Igen, az én hibám hogy nem figyeltem oda és híztam. Tervben is volt, hogy fogyózni kezdek... (Az egy más kérdés, hogy a szakítás miatt még tovább híztam:-()


(Kérlek, ne őt szidjátok, nem azért írtam!! Csak arra vagyok kíváncsi, hogy fiúként hasonlóan vagy másképp reagálnátok.)


16/L



2018. dec. 7. 15:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez kifogás a részéről mert kívánnia kellene téged. Én például kifejezetten imádom az kövér lányokat akik igazán hájasak és jó nagy cupákjai vannak a hatalmas bugyiban, pedig nem vagyok kövér egyáltalán.
2018. dec. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%
#8 A közeli környezetemben nemrég ment szét egy házaspár emiatt. A nő nagyon elhízott és nem akart tenni ellene semmit, a férj pedig emiatt nem kívánta. El tudod képzelni ebből mennyi feszültség fakadt. Attól még, hogy házas vagy ebben nem lesz igazad.
2018. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12 Hallottál már olyanról, hogy valamit nem kell szó szerint venni? Az évek alatt én is felszedtem pár kilót (8-9) mégis a férjem tökéletesnek lát, mert szívből szeret és nem a lyukat látja bennem. A férjem meg kb 25 kilót hízott, mióta együtt vagyunk (jól főzök és szeret enni). Szóval mondhatsz bármit, amíg nem tapasztalod meg az igaz szerelmet és azt ami ebbe beletartozik, addig ne ítélkezz mások felett, mert fogalmad sincs mi az igaz szerelem. Könnyű mások szétment házasságával dobálózni, akik kapcsolatát csak kívülről látod, de a meghízás csak egy okozat, aminek oka is volt.
2018. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Hercegno69 válasza:
100%

Amikor össze jöttem a párommal haspólókat hordhattam. Vékony derék, kerek popsi (jó az még most is van:D) kB semmi narancs bőr. Na.1,5 év alatt 55-58 ról 70re híztam, hasra annyira, hogy egy simulósabb felsőben rosszul érzem magam. Talán ha 2x viccelt vele, de csakis akkor amikor magamon röhögtem, hogy olyan vagyok kaja után mint egy 5 hónapos terhes! :D

Ő nem lát kövérnek, neki a narancsbőrös combommal és fenekem el, a "kaja baba" pocimmal is ugyan úgy tetszek.

Nem zavarja, sőt még a hisztimet is elviseli! Pedig sokszor magamat sem tudom elviselni. ;)

2018. dec. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ugyan... És ha nem híztál volna, akkor azt hiszed, együtt öregedtek meg? 16 évesek kapcsolatait nem lehet komolyan venni.


(Mondjuk, a legtöbb fiú ebben a korban vasággyal ha 60 kiló, talán tényleg soknak tűnik neki ez a szám.)

2018. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tömeged miatt hagy el valaki, akkor nem is szeretett igazán. Ne miatta fogyjál, hanem max önmagad miatt ha szeretnél. Nekem a teltebb csajok is tudnak tetszeni külsőre.
2018. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld a kis felszínes nyomit
2018. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 $$$$$ ***** válasza:

Jaja. Csak ürügy volt. És elég bunkó volt hogy ilyen ürügyet mondott nem pedig a valós okat a dolognak... Hidd el így jobban jártál . Majd talalsz egy normálisabb srácot... 157 cm hez a 63 kilo nem olyan sok... Azert meg nem kellene szakitani veled szerintem mert épp hogy egy kicsi 5-6 kilo felesleg lehet rajtad ami semmi... Sőt nekem még jobban is tetszenek az olyan lányok akiken van egy kicsi mint a kockahasu vagy nagyon lapos hasu lányok...

18/F

2018. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Egy IGAZI szerelemben meg a 100 kilo sem akadaly, le lehet pontozni :) persze csak annak, aki a kulsejebe szerelmes valakinek, nem pedig a termeszetebe.

Most johetnek a ,,de undorito es igenytelen es az elet tobbi pontjan is akkor ilyen lesz'' valaszok, de;

Egy nem biztos hogy tehet rola. Ketto akit ennyire zavar annak nem lehet jo ilyen szigoru szabalyok szerint elnie, mar bocsanat... persze szive joga.

Hogy a kerdesre is valaszoljak, orulj hogy elhagyott.

De ha ennyi nem eleg leckezted meg:) kezdj el sportolni, esetleg dietazni (bar ez meg egyaltalan nem sok) menj el fodraszhoz, mukormoshoz vegyel uj ruhakat, probalj ki uj hajszint, es mutasd meg neki!:) bar az ilyennek ne akarj megfelelni... de egy kis hulyitesnek jo lesz;))

2018. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!