Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire riasztóak a vágások?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire riasztóak a vágások?

Figyelt kérdés
Első sorban a csajoknak szólna a kérdés. Ha meg ismernétek egy srácot aki elsőre szimpatikus de kiderülne hogy problémái vannak és önpusztító szokásai, az mennyire ilyesztő? Hogy reagálnátok? Ott hagynátok, segítenétek neki?

2018. dec. 16. 21:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
74%
8-as azon nem is gondolkozol, hogy amit ide leirsz annak is lesznek következményei? Mi van ha ez az üzenetet valaki elolvassa és tényleg megteszi? Te egy akkora gyökér vagy
2018. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
26%
Nem teszi meg, mert csak feltünési viszketegsége van.
2018. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
6-vagyok) ne izgulj utolsó, nem ő az egyetlen aki boldog lesz ha megteszem. Nélküle is megtenném. ne vedd ennyire szivedre az idegen embereket..
2018. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
oké, rendben!
2018. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg, inkább sajnáltasd itt magad, minthogy végre felnőttként kezeld a dolgokat...
2018. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Csak mondtam hátha te is boldog leszel a tudattól hogy majd meg is teszem.
2018. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
16-os hadd sajnáltassa magát.. De az akkor sem oké hogy olyanokat írogat valaki, hogy hogyan ölje meg magát
2018. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
De 16-os nem tudom, de szerintem te írtad azt hogy hogyan vagdossa magát.. Most boldogabb vagy? Gratulálok
2018. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Igen, boldogabb vagyok.
2018. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
6-vagyok) Nem tudom ki sajnáltatja magát, a kérdésre válaszoltam a kérdezőnek, nem a hülye fejednek. Az pedig nem önsajnáltatás ha közlök egy tényt, és mivel látom rajtad hogy olyan vagy mint a legtöbb ember ezért gondoltam ha már nekem nincs jó kedvem legalább neked legyen jó kedved, hogy igazad lesz hogy hogyan vágom majd. Erről ennyit. Ez nem önsajnáltatás, ez tény közlés volt.
2018. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!