Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire riasztóak a vágások?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire riasztóak a vágások?

Figyelt kérdés
Első sorban a csajoknak szólna a kérdés. Ha meg ismernétek egy srácot aki elsőre szimpatikus de kiderülne hogy problémái vannak és önpusztító szokásai, az mennyire ilyesztő? Hogy reagálnátok? Ott hagynátok, segítenétek neki?

2018. dec. 16. 21:47
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Akkor életcélod teljesítve van.. De tudod szerintem ne te adj másoknak tanácsot, hogy hogyan viselkedjen felnőtt módjára, mert te marhára nem úgy viselkedsz.. Gondolkodj el ezen, de mindegy mit írok úgysem fogod fel
2018. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Az előbbi a 16-osnak szól
2018. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
49%

De, ez ku*vára önsajnáltatás. Ha tényleg meg akarnád ölni magad, akkor már az első próbálkozásoddal is sikerült volna. És nem csak itt sírnál.


Miért, mit csinál egy felnőtt? Buzdítja arra, hogy még többet sírjon és sajnáltassa magát?

2018. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
6-vagyok) Ha ennyire érdekel, van egyetlen családtagom aki beteg, miatta még kihúzom valameddig. De hidd el nekem lenne al eg nagyobb öröm ha meg sem születtem volna.
2018. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
24-es szóval most azt mondod, hogy egy felnőtt megölné magát?? Hmm.. Nem inkább azt mondaná, hogy próbáld meg a problémát kezelni? És egy fiú nem sírhat? Én lány vagyok, de szerintem a fiúk is éreznek szóval ők miért nem sirhatnának?
2018. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám ott. Szívesen letekernék neki két nagy pofont,az egyszer biztos. (Ugyan, ha a vagdosás nem fájt,akkor az sem fog), DE ne felejtsük el,hogy csak azon lehet segíteni aki engedi. Nem,krvára nem lennék vele olyan kedves mintha nem tette volna amit,haragudnék rá mert hülyeséget csinált,és mert maga alatt volt nem ok arra. És szépen lassan mindketten egymás segítségével megbékénénk a dolgokkal : én kedves lennék és szerető ő meg abba hagyná az egészet. Nyilván ez egy sikertelen folyamat is lehet. DE! Mint egy olyas valaki akinek az exe halomra vagodosta a kezeit,tudom miről beszélek. Nem járunk már ugyan,de mai napig hálás nekem,hogy felébresztettem : a vagdosás lószart se fog segíteni.
2018. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
6-vagyok) Így van mindenkinek vannak érzései. nekem szar egész nap, de azért sírni nem sírok, KB 10 éves korombe sírtam utoljára, de azért 0-24 bennem van.. De mindenkinek vannak ez igy van, ha nem mutatja akkor is, tapasztalat.
2018. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
41%

Jólvan, én is nagyon sajnállak, tényleg, ne vagdosd magad, minden lánynak bejössz, stb... Csak menj már máshova sajnáltadni magad!


Ezt honnan veszed, drága? Egy álomvilágban élsz. A gyerek csak itt sajnáltatja magát abban reménykedve, hogy talál olyan idiótákat mint te. Pont, hogy nem ölné meg egy felnőtt magát, hanem önsajnáltatás helyett megoldaná a problémáját, mint ahogy írtam fentebb. De, sírhat egy fiú is. Ki mondta, hogy nem sírhat? Én is sírtam már. Például nagyapám temetésén. Vagy amikor rájöttem, hogy milyen selejtes vagyok. De érdekes módon nem vagdosom magam, nem itt próbálok figyelmet szerezni az "öngyilkos gondolataimmal", hanem folytatom tovább az életemet.

2018. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Azért élek álomvilágban mert sajnálok valakit?
2018. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Na jó mindegy, tipikus elítőle g-iputtony vagy. Nem több. nem csak én vagyok aki kijelenti hogy öngyilkos lesz és nem önsajnáltatásból, ha valaki mással beszélnél akinek még lehetne segíteni, azzal is ilyen bunkó autista lennél?
2018. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!