Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire riasztóak a vágások?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire riasztóak a vágások?

Figyelt kérdés
Első sorban a csajoknak szólna a kérdés. Ha meg ismernétek egy srácot aki elsőre szimpatikus de kiderülne hogy problémái vannak és önpusztító szokásai, az mennyire ilyesztő? Hogy reagálnátok? Ott hagynátok, segítenétek neki?

2018. dec. 16. 21:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
31-es mi van? Írd le érthetően
2018. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
6-vagyok) Úgy értettem hogy vannak még rajtma kívűl olyanok akiknek már mindegy és elmondják hogy meg fogják ölni magukat. Ha azokkal is ilyen bunkó lesz ez a sz*rházi akkor nekik az ő szava lehet az utolsó.
2018. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
66%

Azért írtam, hogy álomvilágban élsz, mert elhiszed, amit ez a kis feltünési viszketegséggel rendelkező srác mond és sajnálod. Ezzel csak "adod alá a lovat".


Ja, nem önsajnáltatásnól jelented ki. De akkor miért? Kérdezte valaki? Vagy esetleg érint kinket? Vagy miért gondoltad úgy, hogy meg kell osztanod velünk? Érdekes, sokan meg tudták úgy is ölni magukat, hogy nem írták ki ide. Ha segítségre lenne szüksége valakinek, akkor segítenék rajta. De akinek tényleg segítségre van szüksége az nem itt sír és nem vagdossa magát. Legalábbis nem úgy, ahogy te csinálod ;)

2018. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
6-vagyok) A kérdezőnek írtam, te agyilag visszamaradott szerencsétlen.
2018. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Én kezdem elbeszíteni a fonalat😂😂😂bm
2018. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
6-vagyok) Figyi lényegtelen, nem is baj ha nem érted, inkább hagyd is. A lényeg annyi hogy én válaszoltam a KÉRDEZŐNEK nem ennek a baromnak, és ezt nem tudja felfogni. Na most én csak annyit fűztem hozzá, hogy ha valaki mással beszélne most helyettem, akinek még lehetne segíteni hogy ne ölje meg magát, azzal is ilyen bunkó lenne vajon, vagy ha tudja hogy van esély segíteni akkor segítene..?
2018. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Segítenék neki.



Számomra ez nem riasztó, inkább szomorú. Mostani párom nem vagdosta magát mire megismertem, de ha elöbb megismerem, az biztos, hogy minden erőmmel azon lettem volna, hogy segítsek rajta.

2018. dec. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
62%
Olvasva a hozzászólásokat ,komolyan mire jó ez az egész amit írogattok?Normálisan nem lehetne egymással kommunikálni?Ez a magyar mentalitás 'essünk neki a másiknak':/A kérdező valószinűleg csak felakarja hívni magára a figyelmet:l Akik vagdossák magukat azok nagyrésze azt akarja hogy észrevegye a környezete -.-Pszichologia :)
2018. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
39%
39-es vagyok Még valami emiatt komolyan nem állnátok szóba egy ilyen sráccal ?Biztosan megpróbálnék segiteni hogy miért is van ez az egész :) Néhány ember meg inkább ne írjon választ ha nem tud normálisan válaszolni 22l
2018. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Ha veszélyre vágysz akkor próbálj ki extrém sportokat,tarts veszélyes 'házi állatot',stb.

Szerintem az önpusztítás nem ilyesztő,de megpróbálnék segíteni.

2018. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!