Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre mondanátok valamit h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mondanátok valamit h ilyenkor mi is van?

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz. Hétvégén lementem haverokkal diszkóba, szerintem a buli legjobb/legszebb lányával elkezdtem táncolni. Táncolgatunk, a lány barátnője lőtt rólunk pár képet. Később kimentünk a pihenőbe, dumáltunk majd kavartunk is vagy negyed órát, majd egyszer csak ellőköt mondván h hagyjam és visszament a barátnőihez. Odamentem hozzá megkérdezni h most mi van, majd ismét mondta h hagyjam.

Oké.

Visszamentem a haverjaimhoz táncolni. Kb 10 perc múlva megint ott volt a lány a barátnőivel melletünk. Itt már hagytam, és eljöttünk a haverokkal haza.

Másnap reggel a lány barátnője rám ír, mutatja a közös szelfiket amin rajta volt ő is. Kérdezi h kitegye e? Mondom h nekem mind 1, kérdezd meg a leányzót. Közbe írogat még ez a barátnője h szerinte tök helyes vagyok, meg h mi volt este köztem meg a barátnője közt.


10 perc múlva ez a bizonyos barátnő kitette a képet, amin majdhogynem csókolózunk. Pár percre rá a lány beszivezte, és szívecskét kommentelt. Jó mondom ráírok akkor: kérdeztem h megbántottam e valamivel h csak így ott hagyott? Mondja h nem bántottam meg. Kérdem h akkor most mi van? mert h nekem bejön meg minden, csak nem értem ezt a reakciót...


Fél nap után Láttamozta


Az ismerőseim folyamat írogatnak h: na mi van összejöttél vele?


H.E.L.P

Most csak játszadozik vagy mi? Vagy ez miért jó egyáltalán? Egész este csak forgolódtam h mit tegyek? Haverok mondták h hagyjam.


(Most a képet levettem a facemról, és most megnéztem lány facebookját, ott sincs már fent, már csak a barátnője oldalán van kint. De onnan is jönnek a lájkok)


Kösz ha elolvastad

Csak egy srác



2018. dec. 17. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A csaj egy ribi, felejtsd el.
2018. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak játszott veled ne foglalkozz a dologgal
2018. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak szórakozott veled.
2018. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó,hogy én tini koromban nem voltam ilyen elcseszett,értem itt bármelyik emberre.
2018. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!