Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan annyira elkesere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan annyira elkeseredett mindenki hogy már itt keress magának pasit/barátnőt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 20:55
 1/7 anonim válasza:
0%
jezusom... -.-
2018. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok elkeseredett, csak tudom magamról, hogy élőben esélyem sem lenne, nagyon nehezen kommunikálok. Az internetben látom az egyetlen lehetőséget, nem feltétlenül ebben az oldalban. 18/L
2018. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen...
2018. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
itt? :D ugyanmár, a csajok vissza se írnak a pasik meg amin meglátják az N vagy L betűt már árasszák is el a csajokat. semmi értelme, egyébként én nem keresek barátnőt bocs, valamelyik nap rámírt egy csaj, hogy szeretne beszélgetni, mondom rendben, aztán többet nem is írt :D nem, hogy párt keresni, de még beszélgetni sem lehet itt. amúgy meg nincs szükségem innét csajra, ha kell élőben megszerzek olyat, akit látok és nem utólag derül ki hogy, hát nem éppen vonzó a számomra...
2018. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért baj az ha valaki ki akar törni az elkeseredettségből...

Sokaknak nem megy ez annyira könnyen (köztük nekem sem)

ezért itt próbálkoznak.

Nekem sikerült összehozni innen kapcsolatot régebben. Bár sokszor kapcsolat nem is de jó beszélgetések kerekedtek belőle, szóval ajánlom mindenkinek :)

2018. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.. Bár itt is esélytelen.
2018. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer, még évekkel ezelőtt innen lett barátnőm. De most esélytelennek látom.
2018. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!