Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleméyetek arról ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleméyetek arról ha titeket a külsőtök alapján itélnek meg?

Figyelt kérdés
férfiakhoz és nőkhöz egyaránt szól a kérdés
2018. dec. 22. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Ez az egyik indok amiért nem volt és valószínűleg nem is lesz senkim. Szerintem a belső a leg fontosabb de ha nincs jó atom külsőd akkor semmit nem érhetsz el. Elítélem az ilyeneket.
2018. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
A külsőm tükrözi a belsőmet, szóval semmi. Nem rejtegetem sem a jó, sem a rossz tulajdonságaim. Aki ügyes, az olvas az arcomból, testbeszédemből.
2018. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"A külsőm tükrözi a belsőmet,"


Tehát akkor azt mondod teljesen mindegy ki milyen arcal jön a világra mert a belsejével ezt megtudja változtatni pozitiv irányba?

2018. dec. 22. 19:36
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Nálam két oldala van a dolognak. Valószínűleg mindenkinél megvan az, hogy ki hogy látja saját magát, és ki hogy látja őt kívülről. Nálam ez a két dolog különbözik.

Én magamra nézve nem feltétlen látom úgy magamat, mint ahogy azt mások teszik. Én úgy gondolom magamról, hogy a külsőm alapján nem feltétlen lehet megítélni egy embert, mert rossz külső alatt lehet egy nagyon jó belső. Én ezzel szoktam motiválni magamat, persze ennél a dolognál megint jön az, hogy egy dolog, hogy hogy látom magamat belülről, más dolog, hogy hogy lát más. Szóval lehet az, hogy hiába látom magamat relatíve jónak belülről, egyik ember nem így gondolja, másik ember meg lehet, hogy velem értene egyet. Vagy azzal, aki másképp gondolja.

Mint írtam, más dolog az, hogy az emberek hogyan látnak engem. Velük kapcsolatban úgy gondolkodok, hogy nem igazán hat ki a hétköznapi hangulatomra az ő gondolatuk. Mindenkinek megvan a maga ízlése. Egyik embernek lehet jó lehetek külsőre, így nem ítél meg negatív irányba. Sok ember pedig negatív irányba ítélkezne a külsőm alapján.

Valamilyen szinten persze megérzem a kritikájukat, de próbálom lazán venni a dolgot, mert én se vagyok teljesen kibékülve magammal. Mindenkinek megvannak a maga hibái, vannak akiknek kívül van több hibája, másnak meg inkább belül.

Persze lehetne a negatív ítéletekre úgy reagálni, hogy "ja persze, te se nézel ki jól", de azt feleslegesnek tartom. Legalábbis úgy gondolom, hogy ez a magatartás csak arra jó, hogy felesleges feszültséget szüljön a két fél között.

2018. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

"Csak a belső számít"= egy álszent duma,amivel mindenki aki mondja hazudik magának. Nagyobb a fontossága valóban,de nem hiszem,hogyha meglátsz valakit aki vonzó számodra először a belseje fog megfogni. Külső megfog,belső megtart. És azt se felejtsük,el hogy mindenkinek szubjektív véleménye van. Csak azért mert valaki Szerintem csúnya,másnak lehet szép,és mert valaki szerint szép vagyok,másnak lehetek csúnya. És ott van az is,hogy valaki nem jön be külsőleg de a belső által a külseje is szebbé vállik

Ha rám azt mondják csúnya vagyok csak annyit mondok : nem lehet az ember szép is és okos is.

Ha meg megdicsérnek külsőm miatt,örülök de remélem majd egy nap a belső értékeim is látják.

2018. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

#5-vagyok. Félre értés ne essék én az olyanoknak írtam inkább ezt akik azt mondják nekik csak a belső létezik,amit mint mondtam nem nagyon tudok elhinni.

Csak azért szóba nem állni valakivel mert nem tetszik a külseje,vagy isteniteni valakit a külseje miatt,hülyeség.

2018. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
1-es vagyok) Nekem kifejezetten azok a lányok tetszenek külsőre, akiket "csúnyának" mondanak mert nem sminkelik agyon magukat. A természetes a szép. Az alap "vonzalom" biztos kéne, de a belső érdekel. Ne hazudjon, én legyek neki az első és tudjam hogy az utolsó is, nem valami kis alkalmi csitri. Ha belsőre oké akkor minden oké. Ameddig nem taszító a külseje addig nem érdekel hogy néz ki, ami nekem taszító az az agyonsminkelt kis tipikus forma amit az utcán is látsz, ezen kívűl meg ha csak szimplán ugy "nem jön be de nagyon nem". Viszont hidd el ez nem mindig kamu duma.
2018. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"nem lehet az ember szép is és okos is."



Már miért ne lehetne?

2018. dec. 22. 20:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Igaziból nincs annyira kirívó külsőm, hogy annyira el lehessen ítélni szóval nem tudom :/ Igaziból talán az zavar, hogy nem adnak esélyt nekem mert ha nem is jövök be attól még lehet egy szerethető személyiség lennék. De nem nagyon ismerkedek szóval nem tudom. De teljesen átlagos vagy egy kicsit alacsony max annyi.

Elítélni é nem ítélek el senkit főleg egy ismeretlent szóval nem értem ezt a kérdést. Téged sem ítél el senki :) Nyugi :D

18/F

2018. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8-as ezt csak úgy szokás mondani,nem kell épp szó szerint érteni. De vannak esetek amikor igaz 🙄
2018. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!