Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket is a külsőtök miatt...

Titeket is a külsőtök miatt vetnek meg?

Figyelt kérdés

Aki magányos, annak valamiféle oka van. Manapság ha már nem vagy vonzó, valami tökéletlenség van a külsővel, az már szàmkivetett? Nekem nagy az orrom :(

Kapok nap mint nap az iskolában véleményt. Persze nem azért írom ezt ide ki, mert sajnáltatni akarom itt magam...

Az a megtapasztalasom, hogy aki külsőleg nem tökéletes mint pl én, már nincs is lehetősége párkapcsolatra. De még barátokra sem igazán. Ezért engem egy külön állatfajnak tekintenek. 18 éves vagyok (fiú). Egyébként ennek ellenére nem vagyok a világ legcsúnyább embere. Szerintetek hogy van ez?

Jár valaki ehhez hasonló cipőben?



2017. dec. 1. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Én is. Figyelj nem szabad odafigyelni ki mit mondd mert nem lényeges. Amikor semmi fontos sincs kikell kapcsolni magad . 19f beszélgethetünk privátba sokmindenröl ha szeretnél.
2017. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Aki azt hiszi, hogy a "küldője miatt vetik meg", az valójában csak ürügyet keres a magányosságának magyarázatára, és nem saját eredendő bátortalanságában keresi a magyarázatot. A személyiség egésze az, ami a kapcsolatokat meghatározza.
2017. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Figyelj...2#-es. Én nem vagyok egy visszahúzódó, zárkózott személyiség. Nyitott vagyok, bárkivel elgeszélgetek, nem vagyok rosszindulatú...keresem az emberek társaságát. Nem tehetek róla hogy így születtem, Te nemtudod miről beszélek. Nem is tudhatod, mert valószínűleg nem ebben a cipőben jársz.
2017. dec. 1. 17:40
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Egyik csajnak hatalmas orra van, mégis rohadt jól elvan, és még fiúsan is néz ki.

Másik csaj deszka, és egyben valahogy r1banc is, mégis szeretik. A másik srác meg egy full vékony szemüveges kocka, aki olyan mint egy meleg. Mégis imádják.


Nem, nem minden a külső minden embernek. Ha olyan a személyiséged, a külsőd nem is számít.

2017. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Ez a legegyszerűbb dolog a világon, hogy a külsőjére fogja az ember a sikertelenségeit :)

Lehet így is játszani, csak így soha nem fogsz változtatni.

Nálunk középsuliban volt egy csaj, akinek szegénynek olyan csúnya, hatalmas karvalyorra volt, hogy ölni lehetett volna vele, mégis népszerű volt, sőt, kifogott magának egy gazdag srácot. Pedig arcra sem volt szép, egyszerűen jó volt a kisugárzása.

Nekem szerencsémre tökéletes vonásaim vannak, mindenem szimmetrikus és szép, a bőröm is selymes és tiszta. Sportolói alakom van. Kitalálhatod, hány barátom van :) Hiába vagyok kívülről rendben, ha emellé jó kis szociális fóbiám van. Kedves vagyok, meg barátkozó, ha valakivel már összeismerkedtem, de utcán szabályosan taszítom az embereket a kisugárzásommal.

Mondjuk én ezzel tisztában is vagyok és tudatosan teszek ellene.

Neked is tudatosítanod kéne magadban, hogy nem a külsőd miatt vetnek meg, hiába könnyebb ezt gondolni.

Sajnos ha már eleve ilyen beállítottságod van, akkor hamar ki szokott derülni, hogy vannak még foltok a személyiségeden és úgy alapjában a világnézetedben is.

2017. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy is, nézd meg, főleg manapság, hogy hány olyan színész rohangál, akinek valami hatalmas baki van az arcán, mégsem veti meg senki, sőt.
2017. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Alapvetően én nem tudok ismerkedni, ezen pedig a külsőm sem segít, inkább csak ront. Ezért vagyok magányos.
2017. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Osztom #4 véleményét!:)

Nekem is számtalan ismerősöm van, aki bénán néz ki, mégis nagyon szeretnivaló és sok barátja van.

És én is azt látom, hogy magányos emberek hajlamosak ráfogni a külsejükre azt, hogy "senkinek sem kellenek". Szinte szétröhögöm az agyam, amikor szószerint modell-külsejű szingli emberek kezdenek arra panaszkodni, hogy a külsejük miatt nem találnak párt. Nem képesek magukba nézni.


Én is elég magányosnak tartom magam, pedig vannak barátaim, meg ha közelednek is hozzám, eléggé barátságtalan vagyok és mindenkitől idegenkedem. Teljesen rendben van a külsőm, mások is igazán szépnek tartanak, tehát nem állítanám, hogy a külsőm miatt lennék egyedül.

2017. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok modell külsejű. (Sajnos)

Nem képzelődök, nem véletlenül kapok beszólásokat. Sajnos ez van. Tudom, hogy sokan nevetséges kérdéseket írnak ide ki ebben a kategóriában, de én nem hisztizésből,

2017. dec. 1. 20:19
 10/22 A kérdező kommentje:
Bocsi...félbemaradt...tehát nem hisztizésből írtam ki. Sajnos ez van. Így kell élnem. Már hatodikos korom óta kapom a negatív véleményeket. Sebaj...orrplasztika.
2017. dec. 1. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!