Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érett, felnőttes lányok ebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett, felnőttes lányok ebben a korosztályban vannak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy túl sok fiatal lánnyal volt szerencsém és egyik sem volt valami érett... De igaziból relatív kinek mi a fiatal ezért úgy írom 14-18 korosztály között. Jártam több lánnyal is meg soknak udvaroltam,ismerkedtem és egyetlen egy lánnyal sem tapasztaltam volna azt a komolyságot és érettséget amit igaziból elvárnék...

Én is csak 18 vagyok mégis sokkal másképp látom a dolgokat, dolgozom is suli mellett és gondoskodom magamról és a jövőmről. Egyszerűen nem otthon a négy fal között siránkozom hanem próbálok tenni, hogy nekem jobb legyen. Nem olyan rég lett vége az utolsó kapcsolatomnak és nagyon megzuhantam...

Végre azt hittem megtaláltam azt a lányt de ő is annyira értetlen és úgymond gyerekes volt...

Vannak hozzám hasonlóan olyan lányok? De olyan aki komolyan is gondolja mert ha tudnátok hányszor hallottam, hogy "én más vagyok, nem az a tömeg lány" meg ő nagyon komoly stb stb. Ezt olyan 1-2 hétig bírják tartani majd felszínre tör az igazi énjük és egyszerűen elszörnyülködöm. Vertek már át rengetegszer, nem lepődök már meg semmiben. Nehezen is bízok meg emberekben de én úgy vagyok vele egy esélyt mindenki érdemel, de ha eljátssza akkor nekem ne könyörögje vissza magát... Nem vagyok papucs!

Igaziból az érdekelne csak nekem vannak rossz tapasztalataim vagy vannak érett NŐK ebben a korosztályban is? Mondjuk szexuális téren, gondolkodás módban, önálló véleménye van, nem befolyásolja a tömeg stb. Tudjátok ti...

18/F



2019. jan. 6. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vannak, csak az ilyen embereken sajnos átnéz mindenki, mert mi sem vagyunk tökéletesek.:)
2019. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én rengeteg ilyen lányt ismerek. Igaz, nagy részük régóta kapcsolatban van, nem meglepő módon. 18/L
2019. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam ertetlennek,csak tapasztalatlannak.

Vannak érett lányok persze ,de a legtöbb visszahuzodobb típus .

16/L

2019. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Nincsenek. A legtöbb tini csak hiszi magáról hogy ő érettebb mint a kortársai, holott nem az.
2019. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem is a tökéletesség a lényeg. Én sem vagyok az. Számomra legyen tökéletes, ennyi a lényeg.

Jó neked én eggyel sem találkoztam még. De mondjuk te lány vagy neked pont ilyen pasival kéne találkoznod :D

Az, hogy visszahúzódó nem jelent semmit. Nehezen oldódik fel, ennyi. Ez elég érdekes, hogy lehet valaki érett ha nincs tapasztalata :D Mintha egyetem nélkül úgy gondolnád te vagy olyan okos mint egy diplomás ember :D Nem tudom fura... Ha te mondod :D

#4 eléggé egyetértek veled :D És amíg mást nem tapasztalok így is gondolom mint te :D

2019. jan. 6. 15:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt a probléma kedves kérdező.

Mivel úgy gondolod, hogy nincsenek ilyen lányok, ezért akarva, akaratlanul is rá fogsz koncentrálni egy olyan hibájára, ami szerinted nem érett.

Mert arra figyelsz, hogy van-e olyan tulajdonsága, ami miatt éretlennek lehet titulálni.

Ezzel nem lehúzni akarlak, nem is beszólás, csak egy megjegyzés.

#1-es voltam

2019. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem :DD Mint írtam mindenkinek adok egy esélyt. Tehát én abszolút pozitív vagyok :D Én lennék a legboldogabb ha nem nekem lenne igazam. De mikor valaki azt mondjuk "fúúj munka" meg nem lehet vele értelmesen beszélni mert valami szexuálisabb a téma "juuhj ez undi" és itt már kapcsolatok voltak. Nem az, hogy ezzel nyitok és akkor ezért... Egy kapcsolatba ne legyenek már tabuk... Amint jobban megismertem embereket előjöttek ezek a kicsinyes dolgok. Akik életükben nem dolgoztak és mindent megkaptak, és még engem néznek le meg lecsóróznak... Ez felnőttes dolog? Szerintem ne benned kételkedj hanem a saját kortársaidban!
2019. jan. 6. 15:48
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

19 éves vagyok. Nekem meg sokszor azt mondják, hogy túl komoly vagyok a koromhoz képest. 16 éves korom óta dolgozom, mert terveim vannak a jövőmmel kapcsolatban. Nem érdekel a sziget fesztivál, szívesebben időzök helyette múzeumokban. Történész szeretnék lenni, és ezért is tartanak komolynak az osztálytársaim. Nem vagyok oda a mi zenékért, jobban szeretem a régi slágereket. Lányként szeretek csinos lenni, de mégis másképp mint a korosztályom. Furának tartanak, de nem érdekel. Nem vagyok zárkózott magamnak való, de tény, hogy nem tudok pl a éjjel nappal Budapestről beszélgetni vagy mangákról vagy a mai lányos fiú bandákról, mert fogalmam sincs kik vagy mik ezek. De érdekes témákat szeretem.

Szóval igen, vannak a korukhoz érett fiatalok is..

2019. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#1 vagyok ismét:D Tudom, fogjam már be, és menjek el innen, de még valami

Ezek alapján tényleg nem lehettek valami érettek. Azt hittem, nem ennyire rossz a helyzet. Ezesetben örülök, hogy én nem ilyen közegben élek :) Csak néhány ilyen lányt ismerek

2019. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Először is kérdező, nőj fel.


20/F

2019. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!