Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érett, felnőttes lányok ebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett, felnőttes lányok ebben a korosztályban vannak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy túl sok fiatal lánnyal volt szerencsém és egyik sem volt valami érett... De igaziból relatív kinek mi a fiatal ezért úgy írom 14-18 korosztály között. Jártam több lánnyal is meg soknak udvaroltam,ismerkedtem és egyetlen egy lánnyal sem tapasztaltam volna azt a komolyságot és érettséget amit igaziból elvárnék...

Én is csak 18 vagyok mégis sokkal másképp látom a dolgokat, dolgozom is suli mellett és gondoskodom magamról és a jövőmről. Egyszerűen nem otthon a négy fal között siránkozom hanem próbálok tenni, hogy nekem jobb legyen. Nem olyan rég lett vége az utolsó kapcsolatomnak és nagyon megzuhantam...

Végre azt hittem megtaláltam azt a lányt de ő is annyira értetlen és úgymond gyerekes volt...

Vannak hozzám hasonlóan olyan lányok? De olyan aki komolyan is gondolja mert ha tudnátok hányszor hallottam, hogy "én más vagyok, nem az a tömeg lány" meg ő nagyon komoly stb stb. Ezt olyan 1-2 hétig bírják tartani majd felszínre tör az igazi énjük és egyszerűen elszörnyülködöm. Vertek már át rengetegszer, nem lepődök már meg semmiben. Nehezen is bízok meg emberekben de én úgy vagyok vele egy esélyt mindenki érdemel, de ha eljátssza akkor nekem ne könyörögje vissza magát... Nem vagyok papucs!

Igaziból az érdekelne csak nekem vannak rossz tapasztalataim vagy vannak érett NŐK ebben a korosztályban is? Mondjuk szexuális téren, gondolkodás módban, önálló véleménye van, nem befolyásolja a tömeg stb. Tudjátok ti...

18/F



2019. jan. 6. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tudom-tudom, hülye vagyok, menjek a pits@ba, stb. De tudod, az hogy dolgozol, SEMMIT nem jelent. Ez már abból is látszik, hogy egyáltalán kitetted ezt a kérdést. Tipikus emberi logika. Amit nem látunk, nem tapasztalunk, amiről nem hallottunk még, az nem is létezik... Ezt most felejtsd el!

A másik meg, mit vársz pl. egy 14 évestől? Mert bár húgomból ítélve vannak érettebb 14 évesek, de mégcsak gyerekek, nem bennük fogod megtalálni azt az érettséget, amire vágysz.

2019. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Így hozta az élet. Belém szeretett... Érettebb volt és ezért mentem bele. Ha őszinte akarok lenni ő volt a legértelmesebb. Most az utolsó pl 18 éves volt és összehasonlítva eltörpül tőle! Nyilván értem amiről beszélsz és igazad van. Egyébként meg szerintem jelent valamit ha dolgozol. Személyiség fejlsztő. Hogyan viselkedsz stressz helyzet alatt vagy hogyan viszonyulsz emberekhez mennyire vagy elkötelezett, mennyire tudsz gazdálkodni stb stb. Érted gondolom. Igen is fontos. De nem ez a követelmény, hogy a barátnőm legyen hanem, hogy legalább NE NÉZZEN LE miatta és ne utáljon amiért nekem van munkám. Elég alapvető dolog nem?
2019. jan. 6. 16:54
 13/19 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled kérdező
2019. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Valóban jelent valamit, ugyanakkor mégsem. Tudod miért? Mert nagyon sok nem valami érett gondolkodású korodbeli srác is dolgozik.
2019. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kivételek mindig vannak
2019. jan. 6. 17:17
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező úr , teljesen átérzem a helyzeted. Hasonló cipőben járok. Várom én is a komolyságot, csak nem nagyon találok.
2019. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az alsó határt súrolom, de igen, annak mondanám magam.
2019. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Vannak. De általában az ilyen lányokat a kortársai kinézik és furának tartják ezért próbálnak megváltozni, valamint a fiúk nagyrésze sem értékeli azt ha egy lány tud gondolkodni. De szerintem nem várható el egy 14 éves kislánytól, hogy felnőttes legyen. Meg egyáltalán miben nyilvánul meg a "felnőttesség" némely felnőtt is úgy gondolkodik mint egy 10 éves. Úgy gondolom, hogy ebben a korosztályban felnőttes lányokat nem lehet találni, viszont ez nem zárja ki az érett, mély gondolkodást.

16/L

2019. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, vannak, de kevesen veszik őket észre...
2019. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!