Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy visszahúzódó lányokkal, ha nem járnak el ők se sehova?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyen lányt én is keresek. Mindenhol a magamutogatos kis riherongyok vannak. Csodálkoznak, h csak szexre kellenek.
2019. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bennem ugyanez a kérdés szokott felmerülni csak épp fiúkkal kapcsolatban. A netes próbálkozásaimból eddig semmi nem jött össze, maximum pár hónapos levelezés. Mostanában meg lehet még eddig sem jutnék el senkivel, mert annyira zárkózott á váltam. 18/L
2019. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó az jó ha zárkózott vagy megválogatod kivel mit :) okos
2019. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én facebookon ismerkedtem meg nemrég egy visszahúzódó lánnyal, nem tudom még mi alakul ki belőle, de elég szimpatikusak vagyunk egymásnak. A lényeg, hogy akkor fog sikerülni, ha van valami, amivel felkeltheted mások figyelmét. Nekem sokat segít az az online ismerkedésben, hogy gyakran dokumentálom a tevékenységemet, egy-két hetente. Ha főzöl, barkácsolsz, valami kreatív hobbid van... akkor tölts fel róla képeket, az ismerősied ha lájkolják, eljuthat olyan emberekhez is a tevékenységed, akiket nem ismersz. Ha reagálnak vlaami képedre pozitívan, akkor írhatsz nekik esetleg, még lehet is könnyen közös téma. Ha pedig nem annyira visszahúzódó, akkor lehet épp ő fog írni neked ;) És utána lehet eljárni bárhova, csak már együtt.
2019. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es ez jó, csak az a baj hogy én nem azzal akarok barátnőt szerezni hogy például elkezdtem "gitározni". Érted mire gondolok.. Szóval még véletlen se jelöljön be valami kis csitri aki a külsőm miatt lenne velem, vagy éppen egy hobbi miatt. Egy visszahúzódó lány pedig nem mert bejelölni senkit, én KB itt is alig merek irni... :'( Remélem neked összejön, én már azt hiszem meg sem próbálom, az én életemnek már nincs értelme sajnos. Ha egyáltalán valaha volt is..
2019. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös: értem én, persze. Nem azt mondom, hogy azt a jelenséget kell produkálni, mint mikor a popsztár lesétál a színpadról és csüngenek rajta, de gondoljunk bele kicsit. Akkor lesz valaki érdekes a másik számára, ha lát benne vlamait. Ha nem találkoznak élőben, a személye nem tudja megofgni elsőre. Virtuális térben gondolkodva (merthogy otthon ül és mondjuk lapozza a facebookot...), valamit kell mutass, ami megfoghat mást. Az, hogy van fent profilképed, még nem hozza azt hogy észrevegyenek. De ha egy tevékenység kapcsol össze két embert, ott már van közös. Persze közönségesnek hangzik, hogy a "hobbim miatt szeretett belém". Nem a hobbiba szerettek, hanem az emberbe, aki azt kifejezetten jól művelte, és tetszett neki. Ha valaki ügyes, és ezt kamatoztatja, és tudatja másokkal, aki látja, és pozitív érzésekkel tölti el, nem biztos hogy a tevékyenséget látja az emberben, hanem hogy ő kitartó, nem rest nekikezdeni valaminek, nem fél az akadályoktól... ezek mind olyan pozitív tulajdonságok, amik nem jutnak eszébe sok embernek, mikor magát kell jellemeznie. Pedig fontosak.


Nem tudom sajnos átérezni a helyzeted, mivel visszahúzódó vagyok én is, de próbálok nyitni. Sok munkámba telt, hogy növeljem kicsit az önbizalmam, és elengedjem ha valaki negatívan véleményez valamit rajtam ok nélkül. Ez nagyon sokat segített abban hogy itt legyek ahol. Lehet ebből se lenne semmi, ha 2 évvel korábban találkozunk.

Sajnálom hogy kilátástalannak érzed a helyzeted, de hidd el, én még novemberben olyan állapotban voltam, hogy azt hittem pár hónap múlva tényleg vége a világnak. Se munkahelyi siker, se párkapcsolati, semmi. Most ott vagyok, hogy kezdek feljönni lelkileg, és kialakulóban van egy kapcsolat. Lehet egy ember visszahúzódó, de közben nyithat is kifelé. A kezdeményezés nehéz, ezt nagyon jól tudom. De ha valaki kezdeményez (nem kell mindjárt párkapcsolatra gondolni), nem szabad elzárkózni. Tudom, mert én is tettem így nem egyszer. Ha pedig tudsz reagálni a kezdeményezésre, akkor egy idő után menni fog az is. :)

Világéletemben zárkózott, komplexusos és szorongó ember voltam. Sose volt rendes kapcsolatom, se baráti,se párkapcsolat, és én is azt hittem, hogy ez állandósult. De mindig megtörténhet az, ami velem, hogy jön egy ember, aki megért és elfogad, mert ő is ilyen. Nehéz két hallal, akik külön akváriumban vannak. De ha az lebeg a szeme előtt, hogy a másikban lehet hogy olyan hal úszkál, aki pont olyn mint ő, és elfogadja, akkor megéri átugorni.

Ennyi bíztatást tudtam nyújtani, remélem hamarosan a te problémád is javul, ahogy az összes többi emberé, aki hasonló gonddal küzd :) Fej a fejjel.

2019. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi, sok sikert neked is!
2019. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!