Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúkat miért zavarja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat miért zavarja, hogy nem dolgozom?

Figyelt kérdés
Csak 17 vagyok, de mindenki ebbe köt bele, holott mentális beteg vagyok és kapom a havi kajára valót.
2019. jan. 12. 15:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy még hazudni se tudsz rendesen😀
2019. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
94%
Undorító hogy vered a melled arra hogy betegségre hivatkozva nem csinálsz semmit. Nem azért döglesz otthon mert beteg vagy, hanem mert LUSTA! (Igen most fogsz jönni azzal hogy jajhá én ezt nem érthetem nem vagyok beteg brühühű...) Hány beteg ember végzi el a sulit és/vagy megy el dolgozni. De igen, te örökölsz, szép dolog otthon ülni azért mert ha anyu apu meghal abból hasznod lesz. De ami a legjobban megdöbbentő hogy komolyan csodálkozol mért nem kell a fiúknak egy ennyire lusta lány. Kicsit le kéne venni azt az aranyozott napszemüveget és tükörbe nézni!
2019. jan. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
Van testvéred? Mert akkor ő is örököl és már csak a fele lesz a tiéd 😳😂. Mondjuk szüleid (ha 20 körüli vagy akkor ők ilyen 50 körüliek sztem) szvl ha mondjuk meghalnak vagy nyugdíjasok lesznek akkor már nem tartják el a p.icsád és utána mondjuk te leszel 50 éves, felelted azt a vagyonod (gondolom te is az a lány vagy akinek a szülei mindent megvesznek, depresszióba esett és beteg lett.(bocsi de én depis vagyok (volt amikor suliba akartak o.ngyilkos lenni csak megállítottak). Utána mit kezdesz? Kapsz havi 30.000 e forintot az mire elég? Mondjuk kajára talán.....
2019. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:
Nem kértem semmit a szüleimtől, hogy vegyenek nekem ezt meg azt. Csak kaját kapok, ruhát már vagy másfél éve nem kaptam, nem is kértem! Minek annyi ruha? Felesleges. Kajára pedig elég lesz nekem a havi 30, utolsó, ebben az egyben igazad volt...
2019. jan. 13. 10:06
 35/65 anonim ***** válasza:
Megtudhatjuk mennyit fogsz örökölni?
2019. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:
Ha most halnának meg, akkor olyan 40 milliót. Ha a későbbiekben, akkor nyilván többet, mivel többet fog érni az ingatlan is.
2019. jan. 13. 11:22
 37/65 anonim ***** válasza:
Hát negyven millióból nem nagyon tartod el magad, meg 200 millióból is alig tartod el magad 10-25 évig maximum (persze az olyanok akik szórják)....ha sikerül eladni az ingatlant
2019. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
Nekem csak kajára kell, akár csak úgy, mint most.
2019. jan. 13. 11:55
 39/65 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, válaszolsz?
2019. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
Kérdeztétek mi a betegségem, skizofrén vagyok. Rengeteg tünettel társul(hat) ez a betegség, röviden annyi, hogy mikor bejártam dolgozni mint árufeltöltő, nem hallottam meg az utasításokat, volt mikor meghallottam, amit kértek. Csak hogy azok a hangok nem léteztek. Ebből sok konfliktusom lett, nem egyszer előfordult, hogy munka közben elhánytam magam (úgy, ahogy mondom), rám jött az undor, dokik szerint erősen szorongok az emberektől, a betegségemből kifolyólag.
2019. jan. 13. 12:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!