Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiány kezelése...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Önbizalomhiány kezelése lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon durván önbizalomhiányban szenvedek.Annó általános iskolába a rengeteg pattanás miatt csúfoltak,és ezért sokszor suliba se jártam.Aztán teltek múltak az idők,és néha úgy látom,hogy javultak,szinte alig látsanak pattanások,néha megint előjön rengeteg.17éves vagyok,kinosnak érzem már hogy a suliban mindenkinek van,volt már párkapcsolata,én még soha nem is csókolóztam.Valamiért mindig úgy jön ki a lépés,hogy azok a lányok érdekelnek,akiknél kb esélyem sincs véleményem szerint,és nyiltan le sem szarnak,köszönni se tudnak,hiába köszönöm én.Elgondolkodtam azon,hogy ennyire csúnya vagyok-e.Viszont véleményem szerint nem.Nyilván magát az ember máshogy látja.Múlthéten az autósiskolába mentem be,és a folyosón ült egy ismeretlen lány.Ránéztem,rámnézet és köszöntünk egymásnak.Ő köszönt előre,én meg majdnem továbbmentem köszönés nélkül,mert már megszoktam,hogy rám se néznek.Ilyen szinten nincs önbizalmam.


2019. jan. 19. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Pacsi mert én is így vagyok ezzel :D A sulim miatt 0 lánnyal van lehetőségem találkozni és amúgy meg nem vagyok valami bulizós szóval alkalmam sincs ismerkedni :(

Igaziból azt mondják, majd jön meg ilyesmi szóval biztos igazuk van :D

18/F

2019. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Nyugodtan írj szívesen beszélgetek veled, hátha tudok segíteni :))
2019. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is segitek ha szeretned:)
2019. jan. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!