Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Nincs egy...

Magányos vagyok. Nincs egy barátom sem és már párom sincs. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van férjem, de ő ha nem dolgozik, akkor bulizni, szórakozni jár. Én ha nem dolgozom akkor a gyerekeknél vagyok.

A napjaim így néznek ki: reggel óvoda majd meló, du 5kor óvoda, 6-ra érünk haza. Vacsora, játék, fürdés, alvás. Férjem mire hazaértünk pihen vagy alszik mert ő dolgozik és elfáradt (értsd fizikai munkát végez, szerinte aki nem fizikai munkát végez az nem tud elfáradni). Most elment bulizni, én pedig itthon vagyok a gyerekkel. Nem tudom kire hagyni, nincs nagyszülő, nincs segítség.

De olyan magányos vagyok. Mit tehetnék ez ellen?


2017. ápr. 16. 20:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

*gyerekkel vagyok.

Bocsánat a szótár kijavítani és nem mindig figyelem.

2017. ápr. 16. 20:42
 2/14 anonim ***** válasza:
Stia. Bocsi , megkèrdezhetem, hogy hányèvesek vagytok?! Nem.megbántás kèppen, de èn nem.tudom elkèpzelni, hogy egy családos apukának így kellene viselkedni.
2017. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

40

És 20-25 évesekkel ment el bulizni. 😶

Nem tudok erre én se mit mondani.

2017. ápr. 16. 20:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Feljánlanám, hogy gyere el te is egy 22 évessel bulizni, de végigolvastam és értem a problémád.

Szóval a legtöbb amit tenni tudok, hogy szívesen beszélgetek veled, ha írsz. Én úgyis csak szellemi munkát végzek, így sosem lehetek fáradt, igaz? :)

2017. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Egy undorító tapló féreg a férjed. Az ilyeneket hegesztőpisztollyal, vasvillával kell ártalmatlanná tenni. Na jó, viccet félretéve, tényleg egy bunkó paraszt. A gyereket megcsinálni egyszerű volt, de foglalkozni vele már büdös szegénykének, mert ő fáradt. (bulizni nem fáradt?). Mellesleg szerintem úgy megcsal valami 22 éves feszesseggű pics@ával mint a szél. Milyen az anyagi helyzeted? Külön tudnál költözni ettől a csőcseléktől vagy függsz tőle maximálisan? Szereted őt még annak ellenére, hogy egy ótvar féreg?
2017. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Èn egy picit be tudok az ilyen dolgokra pöcceni, nagy is a szám. Megkèrdeznèm tőle hogy kinek is szűltem a gyerkőcöket?! Csak magamnak? Mi az hogy te eljársz bulizgatni, miközben vár itthon a család? Be azt fondolja, Hogy már biztonságban fèrre kú*hat, mert van egy neje ès gyereke, nem az ókorban èlünk. Lwgy oly kedves ès próbálj meg normális lenni.

Am èn is fizikai munkát vègzek , lány vagyok napi 10 órában emelek, tolok stb... Jahhj ès van mèg energiám otthon főzni mosni takarítani ès a páromat teljes mèrtèkben minden igènyèt kielègíteni.

2017. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen.

De most itt nem ez a kérdés. Mint írtam nincsenek szüleim, illetve apám van, de gyerekkoromban alig láttam, soha nem volt előttem apai minta. Nem tudom milyennek kell lennie egy apának.

Nem csal meg a férjem ez biztos.

Inkább gondokom impotensnek mint hogy megcsalna.


Nekem most arra lenne szükségem, hogy 1-2 igazi barátot szerezhessek. De ennyi idősen, ilyen kevés szabadidővel nem tudom hogyan lehetne ezt kivitelezni.

2017. ápr. 16. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem érted ugye? A pasi SZARIK RÁD, ÉS A GYEREKRE IS. De neked nem ez a legnagyobb problémád, hanem, hogy nincsenek barátaid. Akkor siránkozz továbbra is.
2017. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És ha értem?

Csak ha elhagyom rosszabb lesz, kinek kellenék gyerekkel??!!! Ráadásul barátatim ugyanúgy nem lennének.

2017. ápr. 16. 22:14
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Ja, értem. Akkor maradj fele, tűrd. Ne siránkozz, hogy szemét, segíts neki, hogy mégjobban megalázhasson. (Hátha megun, és elválik 1-2 év múlva).

A gyereked pedig csak rögzítse magában a kiváló mintát amit mutattok neki (anya magányos és depis, apa bulizós). Csodás család :-)

2017. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!