Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély Valentin napig találnom egy helyes fiút?

Figyelt kérdés

Nincs barátom és lassan itt a Valentin nap. Szeretném megünnepelni, de nem találok hozzá komolyabb fiút.

Szerintem nagyok az elvárásaim, mindenképp legyen helyes, focista, jó frizurája, divatosan öltözködjön, vagányabb legyen, szeressen partizni, legyen kedves velem, de azért rámenősebb, ne legyen otthonülős, szeresse a kultúrát, színházat, könyveket,stb...

Azért van pár ilyen fiú, de általában csak egy éjszakára kellek nekik, komolyabbra vágyok inkább.

Szerintetek gáz lenne, ha csak ilyen alkalmi sráccal ünnepelném a Valentin napot, ha addig nem találnék komolyat?

Mindenképpen meg akarom tartani. 16/l



2019. febr. 9. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gáz lenne.

Főleg, hogy még nem vagy elég érett. Focista? :D Más nem jó? Istenem...

Amúgy a "vagány" partizni szerető, rámenősebb fiúk nem fognak veled színházba menni. :D

De amíg ezek az elvárások, ne csodálkozz hogy nem lesz pasid. Hol számít az hogy focista? :D Ez nagyon gáz.

Ezzel csak lejáratod magad, inkább nőj fel.

Egyébként velem is most szakítottak, és szeretnék Valentin napozni, de nem fogok elkezdeni most csak ezért pasit keresni. Majd jön magától :D

2019. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ezek túl nagy elvárások, ez már a tökéletes férfi ideált súrolja. Ahogy az első válaszíró is elmondta, miért csak az jó ha focista? Miért nem lehet mondjuk olyan aki küzdősportot vagy mondjuk atlétikát űz, mi a különbség? Ilyen elvárásokkal nem szabad csodálkozni hogy özvegy maradsz, kivéve ha nem változtatol rajta vagy csak egy kicsit engedsz belőle. Mellesleg ezt így fiúként mkndom🙂
2019. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Veled is megtörténhet a világ legcsodálatosabb dolga, ha lejebb adsz az igényeidből.
2019. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Miért annyira fontos az hogy Valentin napig találj?


Szerintem a leggázabb dolog ha valaki muszájból hirtelen jön össze valakivel csak azért hogy legyen valakije Valentin-napkor...Annak mi értelme?


Miért van az hogy mindenkit a Valentin-nap foglalkoztat, az viszont nem ha az év maradék 364 napján nincs kapcsolata?

Ne legyél olyan, attól még hogy mások inkább benne maradnak egy rossz/értelmetlen kapcsolatban csak hogy Valentin-napon nyalhassák egymást és megmutassák a világnak hogy "hűdenagyonboldogak", nem jelenti hogy neked is kötelező.

Ha van szerelmed megünnepled, ha nincs akkor nem lényeges a Valentin-nap, mert ugyanolyan nap mint a többi.

2019. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kamu. Az összes klisét tartalmazza.
2019. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kamugyrosz ***** válasza:

Hat nem tudom ez egy kicsit durva amit leírtál

És mindenképp jovohetre?

Nem tudom ilyenkor megérteni az ilyen logikát

De szívből remelem találsz majd valakit aki magadert szeret és elfogad úgy ahogy te ot 😕

2019. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Rózsaszín köd felhők, el borítják az fejecskédet! XD
2019. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

1-2-es válaszoló: azért jó, ha focista, mert ők jönnek be legjobban külsőre és belsőleg is, megértenek, könnyen elfogadnak, általában helyesek és adnak magukra, meg közösségi emberek, szeretnek szórakozni.

Az elvárásaim közül csak a kultúrás résznek nem felelnek meg, másban mindenben.

2019. febr. 9. 12:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondom: csak lejáratod magad. Engem meg csak a szőke pasik értenek meg. Vágod, mert ők mind egyformák. Az összes megért engem, és egy barnahajúval se jövök ki :(

És az összes barnahajú igénytelen, csak a szőkék adnak magukra. Érzed, hogy ez így mennyire gáz, ugye? :D

2019. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
49%
Focista? Inkább keress egy motocross versenyzőt, vagy egy downhill-est, ők legalább nem ilyen díszb*zik.
2019. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!