Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély Valentin napig találnom egy helyes fiút?

Figyelt kérdés

Nincs barátom és lassan itt a Valentin nap. Szeretném megünnepelni, de nem találok hozzá komolyabb fiút.

Szerintem nagyok az elvárásaim, mindenképp legyen helyes, focista, jó frizurája, divatosan öltözködjön, vagányabb legyen, szeressen partizni, legyen kedves velem, de azért rámenősebb, ne legyen otthonülős, szeresse a kultúrát, színházat, könyveket,stb...

Azért van pár ilyen fiú, de általában csak egy éjszakára kellek nekik, komolyabbra vágyok inkább.

Szerintetek gáz lenne, ha csak ilyen alkalmi sráccal ünnepelném a Valentin napot, ha addig nem találnék komolyat?

Mindenképpen meg akarom tartani. 16/l



2019. febr. 9. 11:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem értem, miért pont a focistán akad ki mindenki :DD nekem ők jönnek be
2019. febr. 9. 15:12
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Mert többnyire nem IQ bajnokok (Ha nem tudod mit jelent az IQ nézz utána)

Ha ezek az elvárásaid maradnak akkor vén (sarok szélen álló lányaként)fogsz meghalni

2019. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
focista... kiégek xD
2019. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Emberek, csak szólok hogy én ismerek egy teljesen ugyanilyen srácot. Nem hittem volna, hogy van ilyen, de higyjetek el hogy van:)
2019. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Én a fent említett összes elvárásodnak megfelelek,csak tudod ezzel az a baj,hogy az ilyen pasik mind foglaltak. ;)
2019. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Azért a focistán akad ki mindenki, mert nem túl értelmesek, és úgy néznek ki, mint egy díszbzi, mindemellé még nagy is az arcuk, hogy apuci be tudta nyomni őket a megye 3-as csapatba, ja és nem igazán szeretik a kultúrát, színházat, könyveket, tisztelet a kivételnek.
2019. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves! Fiatalabb koromban nekem is voltak ám ilyen elvarasaim. Talaltam is. Most itt allok egyeduallo anyakent egy gyerekkel. Termeszetesen azota mar sok ev eltelt...Most keszulok ferjhez menni. Nem izmos, nen egyetemet vegzett megcsak nem is olyan komoly beallitottsagu mint en. De tudod mit mondok? Az olyan fiu akit te leirtal ferfikent hagyott el terhesen tobb masik nőért. Ő pedig sajatjaként szereti a gyermekem velem pedig nem egy utolsó rongykent banik. Most meg fiatal vagy szorakozhatsz senki sem fog megszollni erte de olyan gyorsan elrepunek az evek es eszre sem veszed. Vigyazz a nagy vaganyokkal....
2019. febr. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!