Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést nem azért teszem fel mert önbizalom hiányos vagyok. Hanem mert a lányokba nem bízok már. Mert nem vagyok ronda fiú. Viszont nincs meg az átlagos magasságom. Mert csak 169 cm magas vagyok, de tényleg! Eztel a magasággal , hogy állna le velem bárki is?!De tegnap is bulizni voltam! Aztán ki mentem

cigizni egy 19 éves lány oda jött csak úgy random és beszélgetettünk. El mondta hány éves stb meg beszéltük ki milyen előadokat szeret, stb. Neki az ak26 és lmen prala a kedvenceÉs olyan kedves volt , hogy már hatott rám. Mellesleg elég jól is nézett ki! Arra gondoltam , hogy talán még kapcsolatra is jó lehetne! De mikor eltünt egy fél órára , azt láttam smárol egy sráccal. Utána rá 1 óra és megint másikkal láttam! És ezzel gyegűlt a bizalmam a lányokkal kapcsolatban! Pedig jó lett volna egy kedves lány!

18/F



2019. febr. 10. 19:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
161 cm már nem is olyan rossz ha van megfelelő haj hosszúság. illetve az alakon még annyira nem ront. Viszont az a csaj nem igen volt ittas, lehet “kedves” de ettől függetlenűl még éli kifelé magát!
2019. febr. 10. 22:32
 12/13 $$$$$ ***** válasza:

Nyugi hidd el a magas sracok sincsenek elönyben XD . En 203 cm vagyok es nem vagyok se vezna se köver aranylag sportos alkatom van 13 évet usztam Jelenleg kondizom megsincs baratnőm es nem is volt még XD . Tehat szerintme nem a magassagon mullik hanem csak a szerencsen meg max azon hogy mennyire mersz odamenni lanyokhoz. Mert en pl. nem nagyom XD . De nyugodj meg majd megtalalod az igazit😁 . Legalabb is én ezzel nyugtatom magam😂😂 .

18/F

2019. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A magasságon ne aggódj! A 169 teljesen jó. Én személy szerint jobban kedvelem ha egy pasi csak egy kicsit magasabb nálam, nem 20-30 centivel. Alacsony lányból pedig szerintem elég sok van.
2019. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!