Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon vágyom egy kapcsolatra, mégsem jön össze sehogy?

Figyelt kérdés

Egy fiatal lány vagyok, nagyon vágyom arra, hogy legyen egy fiú az életemben..a fiúk viszont nem érdeklődnek irántam, amit mondjuk meg is értek, csak nagyon szar érzés. Nem tudok másra gondolni :/ mit csináljak

?



2019. febr. 17. 17:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6-os vagyok 10 es igazad van, de nekem 18 évesen már késő. hiába mennék le 14 ig is.. Nekem elvárásaim vannak, aminek a 2 leg nagyobbja az hogy olyan láynt szeretnék akinek első vagyok, és ezt msot nem félreérteni, párkapcsolat téren is. Aztán pedig, én nem csak pár hónapra/évre szeretnék lenni valakivel. A csitriket ki nem állhatom, a haspóló meg a pózolás már magába taszít, hányingert kapok. Ráadásnak egy depressziós senki vagyok. :(
2019. febr. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Ez elég lelombozó lesz: én 28 éves férfiként várok az elsőre... Pedig azt is mondják rám (bár én nem hiszem) hogy jóképű vagyok... Mégse jött össze...
2019. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen vagyok így ,de nem bánkódok ,majd lesz hidd el nem minden a párkapcsolat, meg sokan csak azért vannak a másikkal ,hogy legyen valakije.
2019. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6-os vagyok dude, rám is mondták (csak neten simerkedek) hogy szép vagyok, eszem is van több kéne belőlem aki egy életre szeretne valakivl lenni, nagy de jo elvárásaim vannak stb stb.. Ráadásul fiatalabb és visszahúzódóbb lányt keresek, mégse jön össze. Hiába a jó szavak csak a rosszat veszem fel, jót pedig szint nem is kapok..
2019. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, és 20 éves, ...és kár, hogy nem ismerek olyan pasit, mint te 6-os.

Nekem, 2 barátom volt, egyiknek az volt a baja, hogy visszahúzódó vagyok és nem öltözök olyan csinosan mint egy plázacica majd el is hagyott egy nagyszájú plázacicáért...kár, hogy rászántam 11 hónapot. -.-

A másiknak meg magas visszahúzódó kellett, ami én is vagyok aztán meg a súlyom volt a baja...mert ugye az 55 kg az már dagi... -.-

2019. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
15ös ne add fel, látod én élő példa vagyok arra hogy van igény ilyen lányokra! :) Igazából nekem annyi elvárásom lenne egy lányhoz, hogy ne legyen lehetőleg idősebb mint én, második (még párkapcsolat szinten sem) leszek senkinek, legyen hűséges és tudja mit akar ;P Ettől függleneül lehet lökött is vagy akármi :P
2019. febr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16os, te egy csoda vagy, köszönöm! :) Egész jó elvárásaid vannak :)

Hát, remélem létezik, hasonló pasi, mint te csak tőlem 1-2-3 évvel idősebbe. :D

2019. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Köszi 17-es, ha fél éven belül nem találok ilyen lányt, akkor sajnos én se fogok létezni.. Már nem igazán akarom ezt folytatni egyedül :(
2019. febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
Nevetséges ez az önsajnáltatás
2019. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18-as ne add fel, bármikor jöhet az a lány, aki neked kell...akár 2 év múlva is megismerheted, csak nem szabad feladni. :)
2019. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!