Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Lassan leérettségizek és eddig még egy párkapcsolatom sem volt. Általában, ha összebarátkoztam bármely lánnyal a sulimból, nagyrészt "friendzone" lett a vége, általában az önbizalmam és a gerincem hiánya miatt, bár ezen már erősen próbálok vátoztatni. Gondolkozok rajta, hogy hátha sikerülne valaminek összejönnie az egyetemi gólyatáboron, de igazából meg van az esélye annak is, hogy felsülök. (18\F, kb.172 cm vagyok, testalkatra kicsit sovány vagyok, bár nem vészesen, viccelődős típus vagyok, komolyság nem az előnyöm, de attól még tudok gondolkodni) Szerintetek van esélyem arra, hogy szerencsém lesz a gólyabálon vagy önmagában?

2019. febr. 25. 22:17
 1/3 anonim válasza:
szia, ne stresszeld ezen magad, legyel laza es ne felj attol, hogy felsulsz. mindenkivel megesik, vagy osszejon a lannyal vagy nem, es ha nem akkor sem kell csuggedni es magadban keresni a hibat. nem szabad ennyire onbizalomhianyosnak lenni, tudom, en is az vagyok, es nehez feltornazni, de probald meg, ne gorcsolj ra, sok sikert neked! :)
2019. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben voltam mint te. Aztán elkezdtem eddzeni(plusz önbizalom, és kövér is voltam) szépen összekaptam magam, utánaolvastam dolgoknak, videók, és elkezdtem online, élőbe is beszélni lanyokkal, teljesen random, random dolgokról. Én online ismerkedtem, kis duma, masnap már randira hívtam a lányokat. Igazából az a lényeg, hogy légy magabiztos, kreatív, humoros, kicsit szemtelen néha, es tudasd a lánnyal hogy bizony neked nem arra kell hogy a kis lelki problémait fecsegje ki neked, hanem hogy a farkad ficankoljon benne. Akármilyen felszinesen hangzik ez, ez kell nekik, visszahúzodabbaknak is fontos ez, tudja hogy te mit akarsz, ha barátnőt akarsz, ez ugyanúgy fontos, bókolj, tudasd vele hogy megdugnád(persze nem szó szeront). Mondjuk nekem könyebb dolgom van nálad, tekintve 183cmes magassagom, ami a lányok 80%anak imponált a tapasztalataim szerint. Neked ilyen szempontból sajna nehezebb dolgod van. De az edzzést ajanlom, és azt is hogy légy komoly, de lehessen veled szórakozni is, ne azt lássa a lány hogy te egy komolytalan taknyos vagy, hanem egy komoly tökös srác. Ha bármi kérdésed van írj. Ja és tényleg, ha nem lesz önbizalmad, ne reménykedj sokban. 19F
2019. febr. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja es ne törj le ha elutasítanak, nálam is mai napig van nem jovok be xynak. Es? Kit érdekel? A kovetkezőnek majd bejovok. Nem lehet egynél megállni, és sajnalkozni .
2019. febr. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!