Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány csipkelődik velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány csipkelődik velem akkor tetszhetek is neki akár, nem biztos, hogy utál?

Figyelt kérdés
Furcsán viselkedik a környezetemben, be is szól néha, tehát egyáltalán nem kedves, viszont nem is olyan semleges mint más lányok. Ez volt 3 éve, azóta is ha találkozunk mindig mélyen a szemembe néz.

2019. márc. 24. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen csaj(14 évesek voltunk), bókolt nekem meg ilyenek, engem totál nem érdekelt, és ezért full bunkó volt velem, nekem is beszólt néha, flegma volt és lekezelően nézett, de szerintem akkor tetszettem neki igazán. Utána már csak próbált úgy tenni mintha ott se lennék, ha pedig olyan napja volt, akkor tök normális volt velem, odajött dumálni, satöbbi. Nem lett köztünk semmi, de nem miatta, szóval szerintem te is tetszel a lánynak.

18/F

2019. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen,nem is ritkán. De én például nem vagyok ilyen,ha be szólok egy fiúnak nagy eséllyel,nem azért teszem mert kedvelem.
2019. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő sem rossz indulattal tette, inkább csak kötekvésnek lehetett inkább értelmezni.
2019. márc. 24. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem érdekelnéd, akkor semleges lennél neki, így nem is figyelne nagyon rád, nem szólogatna be, satöbbi. Ez azt jelenti, hogy most számítasz neki.
2019. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyanoknak szoktam kicsit így "beszólogatni" (de nem sértően, nem bunkón) akiket kedvelek. Szóval ha ő sem sértően, bunkón csinálja akkor lehet arra esély, hogy kedvel. De ezt csak ő tudhatja megmondani
2019. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy ez nem most volt, hanem 2-3 éve. Azóta volt már barátja, most viszont nincs. Nemrégiben pedig találkoztam vele és ugyanolyan volt a tekintete mint anno.

De nem vagyok biztos benne ezért lehet, hogy nem is fogom megkockáztatni, csak érdekel más véleménye.

2019. márc. 24. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!