Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok ismerkedni a fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ismerkedni a fiúkkal. Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Élőben kb.semmi esélyem. Rosszul nézek ki, így a fiúkat egyáltalán nem érdeklem.

Nyilván a külsőmön kéne változtatni, de az nem egyszerű.

Egyébként meg olyan fiút szeretnék, aki magam miatt szeret,de a fiúk meg sem akarnak ismerni.

Nem az a típus vagyok, aki kezdeményez.


Mit csináljak? :(



2019. márc. 24. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, nem tudtam hogy ez a kérdés is arról szól hogy minél több kanos fiú jöjjön. Akkor én nem is szóltam.
2019. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál, gyakorolj,akard hidd el egy idő után sikerülni fog, menj oda aki meg tetszik és kérdez tőle valamit, mennyi az idő? merre van ez meg az? remélem veszi a lapot és el kezd veled beszélgetni.
2019. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Eddz hogy formás tested legyen, tanulj meg sminket használni legalább minimálisan, öltözz szolidan, elegánsan és nőiesen, és nem mellesleg te magad is légy nőies. Ez alatt nyilvánvalóan a klasszikus nőiességet érti az ember, nem azt amit az utóbbi 50-70 évben csinálnak a nők.


A külsődön kb. ennyi tudsz változtatni. Más ember nem leszel tőle, de a legtöbbet kihozhatod magadból, és szerintem ki is kell. Ebben a legkisebb felületesség sincsen.


Ami a belsődet illeti, nos, azt túl sok lenne itt hirtelen leírni. Nagyon fontos: ŐRIZD MEG A SZÜZESSÉGED, ha igazán minőségi férfival akarsz kezdeni és hosszútávon. Nyilván ez egyáltalán nem fontos, ha olyasmit tervezel, hogy 2-3-4-5-20+ férfival lefekszel mielőtt "megállapodsz" (már amennyire erre képesek az olyan nők, nem egy kutatás van erről), de ha ilyet tervezel, akkor ne is számíts a férfiként értékelhető férfiakra. A maximum ebben az esetben az utóbbi 50 év "igazi férfija". Sok olyan van, akinek ez megfelel.

2019. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te jó ég utolsó, az elejét olvastam el, és mi a szar ez?? Miért kéne neki sportos nőies kis modellalkatú anorexiás senkinek lennie mint az összes többi lány? Miért nem lehet egy lánynak azt mondani végre hogy legyen önmaga, és ne illeszkedjen be a csitrik közi? Már irtam ide 2x de nem tudom megállni hogy ne írjak még, ilyeneket tanácsoltok egy lánynak, ez szégyen! Egy lány igenis úgy szép ha természetes aranyos kócos és nincs kisminkelve egy hülye bohócnak!
2019. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

...A #15-ös retardált alternatívája szerint viszont akár nézhetsz úgy is ki, mint egy teleszart zokni, a sminkelés minek, mégis mikor akartak a nők szebbnek kinézni (ilyen értelemben parfümöt se használj, hiszen szép vagy büdösen is), a tudatos táplálkozás és edzés az anorexia és csak bolondok követnek ilyeneket, és így tovább.


"Csak legyél önmagad", süllyedj alá a lustaságba, tudatlanságba és igénytelenségbe (mint ő), légy egy dagadt deszka, és sírj hogy nincsenek igazi férfiak és hogy mindenki felületes és gonosz.


Meg se próbálj kitűnni, mert az nagyon kényelmetlenné teszi az olyan téveszmés bohócokat, mint ez a válaszoló. Szép vagy te úgy is, ahogy vagy, csak éppen úgy tűnik, hogy ezt senki nem értékeli, ugyebár...



Vagy, tedd azt amit tanácsoltam, és ne hallgass ilyen otthonkás, 30-40+ vinnyogó szipirtyókra, akik azt se tudják, hogy miről beszélnek. A cél belső >és< külső tökéletesség elérése abból kiindulva és ahhoz mérten, amid van. Ennél kevesebb az saját magad átverése és magyarázkodás, hogy "miért is nem".

2019. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!