Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem merek odamenni a kiszemelt lányhoz?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányom van szerintem.Tetszik egy lány ,évfolyamtársam..néha szoktam vele beszélgetni,múlthét előtti szerdán elmentem vele kávézni,akkor mondta,hogy ő neki még tetszik az exe bár én is szimpatikus vagyok neki.Aztán azon a héten nem is beszéltem vele többet,a múlthéten is csak egyszer mentem oda hozzá..pénteken..tehát kihagytam több,mint egy hetet.Most elkezdődött az új hét,hétfő..ma se mentem oda hozzá.Amiatt aggódok,hogy beszólnak az osztálytársai (elég köcsög osztálya van,vagy ignorálni fog az meg gáz lesz kívülről meg ilyenek járnak a fejemben).A lényeg,hogy azóta a szerda óta egyszer beszéltem csak vele a köszönéseket nem számítva..én szeretném dobni az önbizalomhiányt és holnaptól kezdve mindent beleadni..csak nem tudom mi legyen,mert félek,hogy nem merek majd csinálni semmit a fenteb írt indokok miatt. Vagy attól félek,hogy elvesztettem az esélyemet nála azzal,hogy nem kerestem.Szerintetek ettől függetlenül lehet még a lánynál esélyem,még ha így el is hanyagoltam?Mit csináljak a 'félelmemmel'?Nekem ő nagyon nagyon kell.18/F

2019. ápr. 1. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a lányt nem ismerem.

De egy biztos: ha ilyen sokáig nem kerested, akkor ő már lemondott rólad. Már ha szerelmes volt beléd egy kicsit is,akkor azzal ezt összetörted,hogy a félénkséged miatt napokig hanyagoltad.

2019. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
..és szerinted nem lehet már tenni semmit?
2019. ápr. 1. 20:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Mások véleményét is várom igazából ezzel kapcsolatban,én is érzem,hogy szörnyű amit tettem..de szerintetek van rá mód,hogy jóvátegyem ?Nekem ő nagyon kell,tényleg.
2019. ápr. 1. 20:37
 4/6 anonim válasza:
100%
Esélyed valószínűleg már nincs. De ettől függetlenül érdemes megpróbálnod az önbizalmad emelése miatt. Egyet kell csinálnod: nyelni egyet és odamenni. Ha elutasít, már az is fél siker, mert legalább oda mertél menni.
2019. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem van még rá esély.Most ne várja,hogy a nyakába ugrok azután,hogy azt mondta még az exét szereti.
2019. ápr. 2. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és hát nekem kicsit rosszul esett volna, h nem jöttél oda, de szerintem még simán van esélyed, csak egy kicsit jobban kell teperned, h érezze, kellesz neki. Azt tanácsolnám, h képzeld azt, h csak ketten vagytok, ne beszarva menj oda hozzá. Ne érdekeljen, mit gondolnak/mondanak a többiek! Ha jól vettem ki a szavaidból, te a lánynak akarsz mefelelni, nem a többieknek! Szooval hajrááá!!!
2019. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!