Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem ennyire egyedül magam?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, szeretem a családom és igazából boldog vagyok. De, mióta az első és eddig egyetlen komoly kapcsolatom véget ért, nem találom a helyem. Már nem szeretem az exem és készen állok egy új emberrel valamit kialakítani, de nem jön össze. Volt egy fiú azóta, aki tetszett, de mégsem úgy, hogy legyen is valami és nem is látok lehetőséget, hiába járok rengeteget közösségbe és nem csak az iskolában. Egyszerűen nem tudok senkire potenciális jelöltként nézni, mégis vágyom egy kapcsolatra.

Valaki, ha volt már hasonló helyzetben tudna tanácsot adni, hogy nyissak mások felé vagy mire figyeljek oda? Tanácstalan vagyok és félek, hogy egyedül fogok maradni, mert nem engedek senkit közel.


2019. ápr. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy iskolába jársz. Egy valami biztos: elkésni nem késtél el sehonnét.


Hát, jobbat nem tudok, talán annyit hogy használsz azokat a gyönyörű szép szemeidet és addig nézz valakit ameddig oda nem megy hozzád. Már, ha látsz benne potenciált, és szívesen építenél vele kapcsolatot.

És bizonyára annak is eljön az ideje. Ebben segíthet egy új közösség.

2019. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nyitva tartom a szememet mindenképpen. Nehezen veszem észre a jeleket és sokszor félre is értem, de remélem összejön egyszer valami, mert alapvetően nagyon sok érdekes ember vesz körül.
2019. ápr. 8. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is. Egy kapcsolatom volt ami nem teljesen úgy alakult mint gondoltam, sokáig elvette a kedvemet az egésztől de már én is készen állok egy kapcsolatra. Hasonlóan mint te nem vagyok valami nagy ismerkedő isten, megteszek mindent de ez nem sok :D

19f

2019. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy senki sem szeret kezdeményezni és nem adnak egyértelmű jeleket, ezért nehéz próbálkozni :/
2019. ápr. 8. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!