Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ilyen esetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben ronthatnak az esélyeimen az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki az évfolyamtársam.Hajtok már rá egy ideje,tök jól megvagyunk egymás mellett.Kijövünk.


Viszont van az osztályom ahol van pár gyűlölőm,nem is gyűlölőm hanem olyan emberek akik ellenszenvesek velem.Be kell látni régebben adtam is rá okot,meg csináltam is hülyeségeket az osztályomban.Többnyire a lányok a saját osztályomban azok akik negatívan viszonyulnak hozzám.Tegnap viszont diáknap volt nálunk és a csaj akinek udvarlok kb. 2 órán keresztül együtt volt a lány osztálytársaimmal. Szerintem lehetetlen,hogy ez idő alatt ne kerüljek szóba.Amiatt aggódok,hogy negatív dolgokat mondhattak neki rólam,vagy nem is tudom.Igazából az én lány osztálytársaim nem ismerték ezelőtt a csajt,szóval nem barátnőik egymásnak. De akkor is..szerintetek ronthat az esélyeimen,ha rossz dolgokat mondtak rólam? 18/F



2019. ápr. 18. 19:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért voltak együtt,mert szabadon választható programok voltak,és olyan programokra ment ahol az osztálytársaim is ott voltak.
2019. ápr. 18. 19:40
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem a barátnői a lánynak, akkor talán annyira nem. Ez sokban függ attól, hogy mennyire befolyásolható a lány. Ha ismer téged és azt mondod elvagytok, akkor kétlem, hogy bármi bajt tudnának csinálni.
2019. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!