Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmarad egy barátság, ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmarad egy barátság, ha az egyik fél szerelmet vall, de a másik nem viszonozza?

Figyelt kérdés

Fiú-lány barátságra gondolok, és én lányként nem tudom eldönteni, hogy megéri e a barátságunk elvesztésének a kockázata. Egyébként egy több éve tartó erős barátságról van szó, sajnos osztálytársak is vagyunk.

Véleményeket, tapasztalatokat szivesen fogadok.

16L


2019. ápr. 30. 23:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Most visszaolvasva látom, hogy nem lett teljesen érthető. Szóval az érdekelne, hogy vajon elmondjam e a srácnak, hogy én többet érzek.
2019. ápr. 30. 23:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod és elutasít, ha meg is marad, már nem lesz ugyan az. Nem szabad egy biztos dolgot kockára tenni egy bizonytalanért. Ugyan ez, ha dobsz valakit, mert jön egy szebb. Nem szabad, meg fogod bánni, de akkor már késő.
2019. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már így sem barátság a részedről, ha másként nézel rá.
2019. máj. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én elmondtam azóta "barátok" vagyunk de kettesben nem akar velem lenni gondold meg szerintem.
2019. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van két ismerősöm. A fiú fel akarta szedni a lányt, de a lány visszautasította, viszont barátok maradtak. Ez évekkel ezelőtt történt, ma i eljárnak mindenfelé.
2019. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megmaradhat de nem biztos hogy jó lesz hosszútávon annak a félnek aki erősebb érzelmeket táplál a másik felé, szóval óvatosan!
2019. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!