Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv. Szerintetek miért van az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Szerintetek miért van az hogy a mai 18 alatti, sőt még sokszor az fölötti lányok/nők sem képesek normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Jó lehet én vágyok túl nagy dolgokra de ezt nem értem. Nemrég összejöttem egy lánnyal (sőt azóta szakítottunk is) és egy hónapig együtt voltunk, tök jól éreztük magunkat egymással, aztán egy hónap múlva egyik pillanatról a másikra csak úgy dobott. Én voltam neki a második barátja egyébként, és ő 15 éves. Olyan komolynak látszott, és mondta is hogy nem rövid távra tervez, aztán meg most dobott. Én nem értem.Már egyszerűen nem is merek barátnőt keresni mert mindegyik ilyen rövid dolgokra megy. Egyébként amit tudni kell rólam hogy 17 vagyok, magától értetődik hogy fiú ( :D ), elég ragaszkodó, hűséges, és komoly fajta vagyok, viszont sajnos csendes is, és nehezen ismerkedő fajta vagyok, nem mellesleg visszahúzódó is. Nehezen találok ilyen hosszabb kapcsolatra, teljesen elbizonytalanodtam.Esetleg vannak még olyan lányok akik kedvesek , "hűségesek" ,hosszabb távra terveznek , visszahúzódóbbak ,és 18 alattiak? :D


17/F



2019. máj. 1. 12:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Mert még fiatalok, nem akarják lekötni magukat. Élni akarnak, eljárni bulizni ennyi az egész.
2019. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7%

Mert 30 éves korukig megtehetik, hogy csak úgy lecserélik a férfiakat, mert még fiatalok és jól néznek ki, sokan kívánják őket.

Ez 35 felett már nem működik, mert nem néznek ki olyan jól, kevesebb férfi jönne velük össze. Ha csak úgy dobnák a jelenlegi pasijukat, nem biztos, hogy találnának újat, ezért nem dobják.


Egy nő a következő tényezők alapján dönt, hogy elhagyja e a párját:

-mekkora eséllyel talál jobb párt

-mekkora eséllyel fogadná vissza a jelenlegi párja ha nem találna


Ez minden korban így van.

2019. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert senkinek nincs apja.
2019. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy valamennyire igaza van a #8-nak.Minden akkor történik amikor nem akarod már mint váratlanul.Szerintem ne erőltesd.

Ez személyes tapasztalat emlékszem hogy 12 éves hogy szeretem volna barátott.(Csak megölelni beszélgetni ennyi.)

Most meg 14 éves fejjel azt mondom hogy tök mindegy igazából.Nem erőltették addig is több szabad időm van.Persze most több ember próbál közeledni.Ha ennyire szeretnél egy rendes barátnőt aki hosszú távra menne akkor egyszerűen ragaszkodótt keres.Sok ilyen van biztos te is megtalálod azt a lányt akivel le éled az életed.Szóval ne add fel,ne erőltesd,de ha valaki szimpatikus menj oda hozzá. 14/L

2019. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%
Én ilyesmi vagyok! :D viszont ilyen fiút sem egyszerű találni 😅
2019. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Synesztro ***** válasza:
69%
31/F Szia. Ne haragudj, nem beleszólni akarok, tanácsot osztanék meg veled, aztán persze a te dolgod, hogy mit is kezdesz vele. Szóval. 17 éves vagy. Visszahúzódó, gondolom nem nagy dumás, és gondolom van egy kis önértékelési bibi is. Nincs ezzel semmi probléma elhiheted. A lényeg. Ne álmodozz komoly kapcsolatról. Legalábbis 15 évessel semmiképpen. Tudod nem kevés tapasztalat alapján mondhatom el neked, hogy a mai fiataloknak alapvető probléma a kiélés. A ti korosztályotok bulikat akar, élményeket, sztorikat, amikkel fel lehet kicsit vágni. Most próbáljátok ki, hogy milyen igazi vérbeli felnőttnek lenni kötöttségek nélkül, a szex, a pia, a cigi, idiótábbjai pedig természetesen a drogra, ill. a rendőrségi balhéba is belerántódnak. Ez már szinte "természetes". Nézd. Én úgy gondolom hogy jobb a bántó őszinteség, mint a kegyes hazugság, szóval ne haragudj meg, ha bántó leszek most. A mai srácok mindent meghágnának, ami el nem gurul, és ha nincs rajta lyuk, hát csinálnak rá. A mai 18 éves lányok többsége, pedig azonnal el fog hagyni, ha meglát egy "menőbb" srácot, aki újabb, jobb élményeket kínál neki, mint te. TISZTELET a kivételnek, nem akarom az előttem szóló fiatal hölgyeket sem megbántani, természetesen elhiszem, hogy mindenki kedves, aranyos, és mindenki a hűséges nagy Ő ről álmodik. Aztán elmegyek egy Rock koncertre, és azt látom, hogy a pasija kezét fogva, belenyal egy vad idegen srác szájába, mert olyan csatak részeg. És már véget is ért a szépen ívelő románc. Nos elmondom a nagy titkot jól figyelj.: A fiatalok kapcsolati időtartama 1-3 hónap alatt kifullad. A megismerkedés, az ismeretlen még izgalmas, aztán pár hónap alatt megismeritek egymást alapvetően, ezalatt lezajlik pár szex, amiből mivel ugyanaz a partner, ugyanaz a szerszám, test stb. szintén "unalmassá" válik, mivel még nem laktok együtt, nem közös az életcél, az életvitel stb. Nos fogalmazzunk úgy, hogy eléri a tetőfokát, és beszürkül. Nem tudjátok az izgalmat, az élményt fokozni tovább. A randik eseménytelenek lesznek, nincs újdonság. És akkor történik meg, hogy az egyik rájön, hogy ő nem ezt akarja, mert neki kell az új, új szex, új arc, új élmény, izgalom stb. És megpattan jó esetben. Rosszabban te is a tóban maradsz, amibe egyre több csalit lógatnak be, neked meg nőnek az agancsok. Nekem elhiheted, én a poklot jártam át annak idején. 17 voltam mint te. Belezúgtam egy tőlem 2 évvel idősebb csajba. Én nagydumás istentudja hány barátnőn túl lévő srác voltam komoly szándékkal, neki én voltam a 2 ik srác aki a "pincekulcsát" is megszerezte. Fergeteges extázisokat éltünk át, pedig ő az elején azt sem tudta, hogy a szex mi fán terem. Aztán belejött, el is vettem. 3 év kellett, hogy rájöjjek, hogy annyira rákapott a pasizás és a szex örömeire, hogy mellettem vagy 2 tucatnyi pasi témázza, míg én 12 h ban dolgoztam hogy eltartsam magunkat. Aztán a durva válás, a depresszió, az öngyilkosság gondolata ésatöbbi ésatöbbi. Ha újra kezdhetném, és a helyedben lennék én a következőt tenném: Persze keresném, és törekednék a normális és komoly kapcsolatra, de nem sírnék, ha nem jön össze, és nem is kergetnék hiú ábrándokat, hogy majd ez a csaj lesz az igazi. Azt majd egy jó 6-7évnyi együttélés eldönti helyetted, elhiheted. Még csak el sem venném addig. Nem hinném el soha 100%osan, hogy iszonyatosan szeret, csak mondjuk max80% ig, akkor éber maradsz, és a rózsaszín szemüveg mellől is láthatod ha hülyére vesz. Végül pedig, soha, ismétlem, ha normális csajt akarsz magadnak, soha ne légy bunkó macsó p..cs egy nővel, akár hányan dobnak is át a palánkon. De ha dobnak, sirasd meg nyugodtan a kapcsolatot, de a könnyeidet egy másik csaj bugyijába töröld, magyarul azonnal szállj újra ringbe, mert ha sajnáltatod magad, az életben nem lesz se becsületed, se csajod. Mellesleg minél több tapasztalatot szerzel, mind1 hogy poz vagy neg, az tapasztalat. Annál könnyebb csajozni. Én most minden fenhéj nélkül mondom, így 30 évesen nem sokat kéne túlóráznom, hogy egy 17-8 körüli csajt levegyek a lábáról. Stílus, és hozzáállás kérdése csupán.;) Elnézést kérek ha valakit megbántottam, kinek nem inge ne vegye fel. Remélem tudtam segíteni. ha nem, kérdezz. Sziasztok.
2019. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!