Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg tudna valtozni egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudna valtozni egy olyan pasi akinek a nők csak “egy menetre„ kellenek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki idősebb nálam, és tudom hogy bejövök neki,és ő is nekem, szerelmes nem vagyok de neki egy nő egy csak egy menetre kell. De én nem vágyom ilyen jellegű kapcsolatra.

És nem tudom hogy ez "szokása" változhat-e?



2019. máj. 7. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Majd jön egy másik fiú, ne csinálj butaságot!

2019. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
A vér nem válik vízzé.
2019. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő ezzel áltatja magát :)

De te is csak egy menet lennél.

2019. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Meg tud változni, persze, de max 10 év múlva. Addig ne várj tőle mást.
2019. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet veled kettőre is elmenne, de inkább ne élj álomvilágban, megváltozni csak nagyon hosszú idő alatt, lassan változhat egy ember értékrendje normális körülmények között.
2019. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Aki vadász, az örökre az marad. Van több jóképű, nem szegény pasi ismerősöm, egy hetet nem bírnak ki. Az benne a szép, mindig találnak lányokat, igaz már nem tinik. Csak a feleségeket nem tudom hová tenni.
2019. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Volt sok csaja?
2019. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló!


Fogalmam sincsen, látásból régóta ismerem, de csak egy két éve beszélünk néha ha összefutunk, ha igaz, amit mondanak róla akkor nem egy sem kettő.

2019. máj. 7. 21:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tud!! Nem akar.
2019. máj. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Majd ha szerelmes lesz akkor talán. De az nem szokott bejönni, hogy dugas után esik valaki szerelembe... tudod amit egyszer mar megkapott utana nem kihívás megszerezni megint.


En minden kapcsolatomnal vártam 1-2honapot a szexel így biztosítottak, hogy vannak érzelmek és megéri időt szánni ra.


25/L

2019. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!