Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írjak rá? Úgy érzem ez most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá? Úgy érzem ez most jó alkalom lenne.17/l

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már nagyon régóta tetszik, de heti egyszer találkozunk eddzésen és nem is nagyon beszélgetünk^^"

A lényeg, hogy ma volt írásbelin, ugyanis előre hozott érettségizik..és talán ez jó téma indító lenne^^ Vagy nem tudom..valami jó ötlet vagy tanács?

egy évvel fiatalabb a srác



2019. máj. 9. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá nyugodtan.
2019. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jó téma, nyugodtan írj rá.
2019. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit beszéltek, hogy tudod az előrehozottját, nem? Mert akkor szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy milyen volt. Tippelhetek? Mert a tesómnak ma volt előrehozottja angolból. Akkor ő is hasonlót csinált, nem? Szerintem ráírhatsz. :)
2019. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irj ra most azonnal :p sok sikert 😊😊
2019. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!