Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első hosszabb/komolyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hosszabb/komolyabb kapcsolat után hosszú ideig csak kavarás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már 1 éve, hogy szakított a volt barátnőm. 2 évet voltunk együtt. Viszonylag nehezen felejtettem őt el, mert mindig őt tartottam a legfontosabbnak, tényleg ő volt a mindenem, sajnos a barátaim is elvesztettem miatta. Szerencsére szakítás után a magánéletem és baráti társaságom sikerült újra összerakni, tehát 3 hónap után már viszonylag jól voltam. Van egy lány akivel 4 éve ismerjük egymást, tavaly augusztusban kezdtünk el kijárni és vonzódni egymáshoz. Nem jöttünk össze viszont novemberig kavartunk. Majd lépett és abbamaradt. Majd idén jött egy másik lány, őt durván fél éve ismertem akkor. Nagyon úgy éreztem, hogy ez komoly lesz, teljesen olyanok voltak a szándékai, fel is hozta, hogy járjunk, elméletileg ki is mondtuk, felvállalt barátai és szülei előtt majd hirtelen dobott, mondván, hogy még az exét szereti. Majd 4 nappal később összejött egy harmadik sráccal. Jól bedőltem neki. Ez után a már fentebb említett lánnyal újra elkezdődött valami ám ez sem tartott 1 hónapnál tovább.

Normális ez? Mit tegyek? Nem tudok olyan lányt találni akivel komolyan lehet gondolni, pedig nekem ez lenne a fontos.

F/19



2019. máj. 11. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
felejtsd el, és nézz új után... szerintem erre kár pazarolnod az időd 19f
2019. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem pazarlom egyikükre sem az időm, de nem értsm, miért csak ilyeneket fogok ki azóta.
2019. máj. 12. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kavaras?

Barátság extrákkal?

Egyejszakas kalandok?

Csak szex és semmi más....?

2019. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!