Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb fiú barátomba!? Fogalmam sincs mihez kezdjek. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

BOCSI HOSSZÚ LESZ!


Magam se hiszem el, hogy ezt teszem, de nincs jobb ötletem. Október környékén lett egy új osztálytársam. Nevezzük Botinak. Már az elején felfigyeltem rá, viszont nem foglalkoztam vele, mert egy másik srác iránt tápláltam érzelmeket. Őszíntén szólva, elég idegesítőnek találtam és a többiek is bogarat ültettek a fülembe h ilyen meg olyan. Nagy hiba volt. Sokáig olyan volt, mintha nyomult volna rám, ami tetszett is meg nem is...igazából nem tudtam hova tenni.


Egy nap amikor rossz paszban voltam, ő észrevette és megvígasztalt. Közölte velem h ő nyitott lenne a velem való ismerkedésre (arra nem tért ki milyen értelemben). Az agyam azt mondta h bele ne menjek, de szívem szerint kíváncsi voltam milyen ő valójában. Végül azt mondtam még gondolkodom rajta. Másnap vmi miatt összevesztünk és megbántottam ami nekem is legalább annyira rosszul esett mint neki és kértem h beszéljünk négyszemközt. Amikor a nap végén miközben sikerült kettesben maradnunk a haverjai ott voltak a közelünkben és furcsa megjegyzéseket mondtak. (Pl. “Ooo Boti mondd h szép a szeme” stb.) Bocsánatot kértem és megkérdeztem miért akar a barátom lenni. Természetesen mondta erre a sablon dumákat, h jófej vagyok meg ilyenek.


Azóta bármit tesz, arra lehet fogni h csak azért csinálja mert barátok vagyunk. És a legrosszabb h talán mindig is éreztem iránta vmit, de csak most jöttem rá.


Ma is másokról beszélt, akik tetszenek neki, képeket mutatott meg ilyenek, én meg már a sírás határán voltam. Rám nézett, közel hajolt hozzám és “mi a baj? Látom a szemedben h szomorú vagy” én meg csak elmosolyodtam és megkérdeztem “és még mit látsz?” Erre ő “ezt szeretném tudni”

És nem rég rám írt, h fontos BARÁT vagyok neki...


Szóval. Igen, tudom elcsesztem mint állat. A kérdésem az lenne h mihez kezdjek ezzel a helyzettel? Próbáljak kiábrándulni? Beszéljem meg vele? Vagy szakítsam meg a kapcsolatot?

Teljesen el vagyok veszve...

16/L



2019. máj. 13. 19:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Semmit sem rontasz el, ha beszélsz vele. Egyelőre légy óvatosabb, aztán idővel eldől.

Abban sincs semmi, hogy rólad valamit elmondott a barátainak. Hogy hogyan és mit tettek a barátai, azt ő nem befolyásolhatta.

F.

2019. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11* idióta
2019. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Beszéltetek? Mi a helyzet? :)
2019. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Eddig csak puhatulóztam, mert észrevettem h mostanában nincs a helyzet magaslatán. Ma észrevettem h órán (is) sokat nézett szomorkásan, ezért megkérdeztem mi bántja. Csak annyit felelt h semmi reméli egyszer elmúlik. Utána elkezdtem vele veszekedni h miaz h csak ennyit mondd, a barátja vagyok, tudja h velem bármit megoszthat és ezt meg miért nem akarja. Közben elkezdte h ki akar menni cigizni, és készülődött kifele. Itt betelt a pohár. (Főleg úgy h én nem dohányzom) Miközben “veszekedtem vele” (inkább műbalhé volt :D) csak elmosolyodott és kitárta a karját h meg akar ölelni, én meg hátat fordítottam neki. Erre hátulról átölelte a derekam és vmi olyasmit mondott h “tudod h fontos vagy nekem de ezt nem lehet”

Én meg így...

soo nincs fejlemény.:D

2019. máj. 17. 15:27
 15/17 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy én nem így cselekedtem volna, ahogyan te.

Ha láttad, ogy rossz passzban van, akkor miért kezdtél el vele civakodni? Hagynod kellett volna, de nem úgy, hogy legyintesz felé, hanem pl. olyan megjegyzéssel, hogy "jó, akkor nem zavarlak, máskor megbeszélhetjük, ha akarod...".

Ő ölelésre széttárta a karját, te pedig hátat fordítasz?

2019. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én is tudom h nem így kellett volna, a türelmem egyenlő a 0val... azért civakodtam vele mert rossz volt így látni, napok óta tudva h nem segíthetek neki. Most úgy csinálunk mintha mi se történt volna, de már nem erőltetem. Azt mondta h félne h később másképp néznék rá, esetleg eltávolodnék tőle... Az biztos h közlöm vele h nekem sokkal többet jelent egy egyszerű barátnál. Aztán meglátjuk
2019. máj. 17. 16:11
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, közöld vele, hogy számodra többet jelent, mint barát.

Azt is hozzáfűzheted, hogy nem kell azonnal válaszolnia, tudsz várni (1-2 hetet?), de jelentkezzen ő, hogy hogyan döntött.

2019. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!