Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mennyire örülnétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire örülnétek, ha ilyen lenne a kapcsolatok illetve a barátotok? (Több lent) ⬇️

Figyelt kérdés

Tudom elég hülye kérdés és előre szólok elég szivárványos, de kíváncsi vagyok, hogy: lányok örülnétek-e egy ilyen fiúnak és egy ilyen kapcsolatnak?

Mivel, nekem még nem volt barátnőm, de nagyon szeretnék már... és ugye mindig is ábrándoztam, hogy ha majd meg ismerek egy szép lányt és barátnőm lesz milyen programokat fogunk csinálni, hogyan miként építjük fel a közös jövőnket.

Természetesen úgy, hogy a másik igényeit és kéréseit is figyelembe véve.

Mert ugye egy kapcsolat nem csak egy emberről szól....


Számomra a szerelmi kapcsolat az egy szép színes dolog (természetesen ha jól működik). Úgy vagyok vele, hogy ezt mind mind lehet még színesebbé tenni. Úgy, hogy kettőnk számára is egy felejthetetlen élmény maradjon örök életre.


Mondjuk olyan dolgokkal, hogy kirándulni, ezt lehet természetbe, vagy akár egy másik várost felfedezni, vagy lehet egy vásárlás is mondjuk plázában vagy bárhol, ahol a másik is jól érzi magát.

Vagy gondoltam olyanra, hogy meglepni barátnőmet egy wellness hétvégével vagy egy vacsorával ahol tényleg csak mi ketten lennénk.


Vagy egy sima hétköznapra gondolván egy találkozásánál vinni neki a kedvenc csokiát vagy a kedvenc virágát egy szép csokorba.

Vagy egy sima sétakor mikor megyünk a városba vagy a suliba csak egyszerűen meg ölelni és mondani neki egy szép mondatot. Vagy meg dicsérni, hogy milyen szép.

Vagy mondjuk táskájába vagy bárhová bele csempészni egy papírt mire az van írva (mondjuk).:

Nagyon köszönöm, hogy vagy nekem is nagyon szeretlek.

Kívánom, hogy legyen szép napod.


Vagy bármilyen kis meglepetést ami örömet okozna neki és máris jobban kezdődne a napja.


Vagy segíteni egymásnak ezt mind szellemi illetve fizikai értelemben is.

Mondjuk egymás baját leki baját megbeszélni vagy fizikailag segíteni például a másik családjának mert hát ha úgy vesszük az is egy jó kis buli egy jó élmény együtt. Netán most eszembe jutott a disznóvágás 🐖😂, de lehet akár szüret🍇 is vagy bármi olyan amin mind a ketten👫 részt tudunk venni és élvezzük azt. De ha nem is élvezzük, akkor is ketten éltük meg azt a dolgot és jó lesz majd a jövőben vissza gondolni rá.


Vagy ha ülünk egymás mellett simogatni a lábát vagy a kezét és úgy nézni mondjuk a tv-t. Nem pedig úgy, hogy mondjuk mind a ketten a telefont nyomkodjuk. Hanem élvezzük hogy igen van igen is van valaki aki boldoggá❤️ tesz minket és igen is ez egy csapat munka mert meg fog látszani az eredménye az egésznek. 😊😉


Vagy mondjuk egy felejthetetlen vacsora vagy egy különleges reggeli 🙂😊

Vagy közös ünneplés a családdal vagy bármi ami mind a kettőnek egyszerre jó és egy élmény.


De sorolhatnám tovább is, végtelenségig, de minek is.

Hiszen ha ott van az a valaki akkor, élni kell nincs az:

ahhh van egy csajom, meg az, hogy csak a szexre kell, meg arra, hogy dicsekedjek vele.

Nem!!! élni kell a lehetőséggel szépen.


Csak ugye én ezt csupán azért írtam le, mert számomra kérdőjel az, hogy jól e-gondolkodok vagy az is, hogy vannak-e még ilyen fiúk...

(De lehet, hogy általános dolgokat soroltam fel amik egy kapcsolatba elvárt vagyis nem elvárt, csak minden fiú csinál ilyet.)


Sajnos azért is nem tudom, hogy vannak e ilyen fiúk akik így cselekszenek vagy, hogy ilyen lányok akik örülnek ilyen dolgoknak mivel nekem nincs barátaim ahol meg tudnám ezt látni.

Ezért is kérdezem itt.


Köszönöm, hogy végig olvastad.🙂


18/f


2019. máj. 17. 20:14
 1/10 A kérdező kommentje:

Uhhh😲😲

Kicsit hosszú lett.🙄🙄

Bocsi.😊

2019. máj. 17. 20:18
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg nem bántásból, de ahelyett hogy ilyen "regényeket" írogatsz gyakorikérdésekre arról, hogy te milyen kapcsolatra vágysz, miért nem valósítod meg ha annyira akarod?


Meg most őszintén... az érdekel szerinted valakit, hogy hogy nyalod-falod egy egész életen át?


Elhiszem hogy szép és jó az, amit elképzelsz, de legyen egy kis életed is... (szintén nem bántásból akarom).


Mozdulj ki, ismerkedj ahelyett hogy ilyen ordenáré szutykokat firkálsz... ez nem is tudom milyen belső tükörképet fest le rólad virtuálisan, de annyi biztos hogy félénk vagy. Ne legyél az. 2 Heineken, fél csomag rágó, és minden rendben lesz.

2019. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Vegulis ertem miert irtad ki. Mondjuk mert ha azt irtad volna, hogy sziasztok lanyok ismerkednek valszeg toroltek volna a kerdesed.

Es am igen ilyet egy normalis egeszseges parkapcsolatban minden fiu csinal sot ha igazan kulonleges srac akarsz lenni a lany eleteben akkor ezeknel a kozhelyes programoknal sokkal jobbakal kell elorukkolnod pl spontan programokkal

17F

2019. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon édesen leírtad ezeket. Viszont nem minden lány van ezért oda.. nekem már lassan 2 éve van barátom,fényévekkel másabb mint te(a leírtak alapján). Olyanokra gondolok,hogy a 2 év alatt sose voltunk igazán kettesben(wellnes meg ilyen helyeken)mert ugye a jogosítvány nagy úr és ha nincs akkor eléggé korlátozza az embert.. viszont ő is ad ajándékot alkalmakkor és reggelente is mindig elmondja milyen szép vagyok. Ha találsz egy lányt,akkor kísérletezni kell,hogy mennyire szereti ezt az extra figyelmet amit te fordítani szeretnél rá, mert tényleg vannak olyanok akik nem tudják ezt kezelni,vagy esetleg túlságosan is soknak érzik. Az én legjobb barátnőm is ez miatt szakított a volt barátjával,mert annyi mindent megadott a gyerek neki,hogy már azthitte megfullad.. Tehát figyelj oda ha megtalálod a Nagy Őt!

Sok sikert kívánok!😘

18/l

2019. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem rossz amit írtál, de abban igaza van a #4 válaszolónak, hogy ez a lány igényeitől is függ. Én például már kicsit fojtogatónak éreznék ennyit figyelmet. De ha vissza tudod fogni magad (ha a lány kéri), akkor rendben van.


19/L

2019. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez valtozo , figyelmes a baratom, megyunk kozos programokra es mar egyutt is elunk. Szinte minden nap hoz nekem egy csokit, vagy chipset vagy barmit mikor hazaer.

De meg elotte, amikor egy fiu minden pillanatban elmondta mennyire szeret mennyire szep vagyok es ejjel nappal a nyakamon logott az nekem sok volt. Szukseg van szabad terre.

2019. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos, én örülnék,ha lenne ilyen fiú,aki ennyire szeretne.

Viszont a fiúk többsége nem ilyen.

2019. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Barátom. Egy kapcsolat rohadtul nem ilyen. Nem tudom miért hiszi azt mindenki, hogy egy kapcsolat az csupa csokitorta habbal, mert nem. Egy kapcsolatban igenis vannak veszekedések, vannak viták, vannak hullámvölgyek, de ott van az a része is, amikor egymáshoz bújtok, amikor szavak nélkül néztek egymásra és belegondoltok, hogy milyen szerencsések is vagytok, hogy ott vagytok egymásnak. Felesleges ez a nyáltenger, amit leírtál, meg fogod folytani ezzel a sok hülyeséggel a lányt. Vidd el néha vacsorázni, csináljatok közös programot, élvezzétek az egymással töltött időt. És az előző válaszolóknak igaza van; ne ábrándozz, hogy mit csinálnál vele - valósítsd meg. Rajtad áll.
2019. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Flan válasza:
Igen.Van némi igazság benne,hogy a mai lányoknak nem kell udvarolni ,mert nincsenek megtanítva rá hogyan kell lereagálni azt,ha nőként bánnák velük.Ennyi.
2019. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem szép ez az egész gondolatmeneted, persze egy kapcsolatban mindig lesznek viták, bármennyire is szeretitek egymást. Biztos van olyan lány aki olyasmi dolgokra vágyik, mint amiket írtál(pl magamból is kiindulva).

Sok sikert hozzá! 16/L

2019. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!