Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A lyukacsos szemüveg javítja...

A lyukacsos szemüveg javítja a látást?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de nem szabad hosszú ideig használni. Amint fáj a fejed vagy a szemizmaid (ez lehet pár perc is), azonnal le kell tenni!
2020. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen, de hosszabb távon kárt okoz.
2020. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Csak a látás szónak több értelmezése is lehetséges, a válaszadók abban az értelemben válaszoltak, hogy amíg rajtad van.
2020. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, mennyire hitelesek, de ilyen cikkekből százszámra fogsz találni. Állítólag hatásos. (?)

[link]

[link]

stb.

2020. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
86%

1. A kis lyukak jobb látásélességet adnak. Mint fényképezésnél a szűkebb blende.

2. Megkeveri a mélységélességet, ezzel talán tornáztatja a szemlencse fókuszáló izmait, talán ezzel valamit használ.


Nehezen hiszem, hogy a gyakori használat többet javítana, mint ront.

A fejfájást megcsinálja a szemed túldolgoztatott élesítése, együtt azzal, hogy a két szemnél nem is szinkronban teszi.


Szerintem túl van hype-olva.


Anyámnak vettem ilyet pár éve, tény, hogy alkalmilag segített, de a végleges megoldás a szemlencse-műtét lett.

2020. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Az én két kollégámnak, kik vettek, is ez volt a tapasztalata.


De azért egy szemüveghívő lepontozta az első három választ. :)

2020. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
91%

"De azért egy szemüveghívő lepontozta az első három választ. :)"

Enyémet még nem, az tutira a lyukacsos szemüveg vakfoltjában van.

2020. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!