Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Megdőlni látszik a leghíresebb...

Megdőlni látszik a leghíresebb szeptember 11-ei összeesküvés-elmélet?

Figyelt kérdés

Ugye van egy olyan elmélet, miszerint felrobbantották a tornyok alját és azért omlottak úgy össze.

Mostanában olvasgattam fórumokat amik ezzel foglalkoznak.

Ott szerepelt egy írás, miszerint robbantás nem lehetett mivel az egyik torony belső magjának egy nagyobb része még állva maradt pár másodpercig a torony összeomlása után, ezen a képen jól látszik:

[link]


Tehát akkor lehetséges, hogy mégis csak a gravitáció tette a dolgát? Mert ugye ha pár ezer tonna megindul nincs az a technika ami megállítaná.



2020. dec. 31. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen rombolásokat úgy hívják (preciziós) rombolás tehát magyarul pontos,irányított rombolás és ahogy akarják ott és olyan idő alatt dől össze az épület .
2020. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TappancsMancs ***** válasza:
90%

Amennyire tudom nem azt állítják, hogy a tornyok alját robbantották volna fel, hanem azt, hogy tervezett szakszerű volt a robbantás, annak minden részletével. Így nem szoktak épületek összedőlni maguktól, és még ha véletlenül elő is fordulhat, akkor itt két elképesztően ritka véletlen lett volna.


A tornyok aljának felrobbantására hozott ellenérv nem válaszol a dologra. Amúgy a harmadik épület mitől robbant fel, omlott össze? A wtc7-es épület, abba semmi sem csapódott bele, így az a harmadik elképesztő véletlen a tökéletes épület összeomláshoz.


Az ilyen épület robbantó szakembereknek hetekig tart egy ilyet megtervezni és kivitelezni, és ha maguktól is így omlanának össze a magas épületek, akkor nem lenne rájuk szükség.

2020. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%
2020. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

#2 " A wtc7-es épület, abba semmi sem csapódott bele, így az a harmadik elképesztő véletlen a tökéletes épület összeomláshoz."


Mondjuk az a 10 emeletnyi lyuk az épület oldalán, amit az összedőlő ikertornyok okoztak. Ja, hogy erről az "apróságról" rendszeren megfeledkeznek az összeesküvés-elmélet hívei. Milyen kár :(


"Az ilyen épület robbantó szakembereknek hetekig tart egy ilyet megtervezni és kivitelezni, és ha maguktól is így omlanának össze a magas épületek, akkor nem lenne rájuk szükség."


Már csak az a kérdés, hogy ez miért tűnt fel az épületben dolgozó több ezer embernek? A beton az acélvázig leverve, robbanóanyag mindenfelé, több kilométernyi robbanózsinór. Azért ezt nem nevezném megszokottnak, említésre sem méltónak.

2020. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A 7-es épület valóban elég gyanús. Igaz ütött rajta egy hatalmas lyukat az egyik torony mikor összedőlt, de az ugyanúgy több másik szomszédos épületben is, igaz azok nem égtek teljes terjedelmükben órákig. De az is igaz egy ilyen robbantást alaposan elő kell készíteni, tuti feltűnt volna valakinek.
2020. dec. 31. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit keres egy konteós kérdés a Tudományok kategóriában?
2021. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Wadmalac ***** válasza:
96%

#6: és miért az azt támogató kommentek vannak agyonpluszozva?

:D

2021. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Valaki be tud linkeli olyan képet,amin a 7es épületen ütött lyukat lehet látni?
2021. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen a nyíllal jelölt helyen, oldalról látszik a sérülése. De előről szerintem nincs kép, senki sem merészkedett be a tornyok romjai közé közvetlen az összeömlás után amíg még állt a 7-es.

2021. jan. 13. 07:58
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Hát én nem akarok vitázni senkivel,mindenkinek megvan a vélemenye,de az épület méreteihez mérten egy "kis" sérülés nem feltétlen ilyen összedőlést okoz.Nem mondom,hogy ettől a sêrüléstől állva kellett volna maradnia,de hogy a sérüléstől a legmesszebb lévő tartóoszlopok is ugyanakkor adják meg magukat,mint amelyek sérültek.....na erről van szó....Szerijtem az épületnek nem a sajátnlábnyomába kellett volna dőlni....de mondom,ez csak az én véleményem!

A másik meg az,hogy sokan mondtâk,hogy a 2 torony a forróságtól dőlt össze...sokan mondták,hogy nem a kerozin hőjétől,hanem a berendezések,meg ami az épületben volt,azok is égtek a kerozinnal együtt...Dubajba is kigyulladt egy felhőkarcoló pár éve,kiégett teljesen,de tudtommal nem dőlt össze.Londonba szintén kigyulladt egy torony,amibe laktak,sokan meg is haltak,en arról se hallottam,hogy összedőlt volna.Ha tévedtem,bocsánat....és mégegyszer mondom,nem vitazni akarok senkivel....de érdekes dolgok ezek..

2021. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!