Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A mindent tagadók miért...

A mindent tagadók miért képzelik magukat annyira okosnak?

Figyelt kérdés

Belekötnek mások munkájába és mindenkit hazugnak neveznek a tudomány világában, de ők mit tudnak felmutatni?

Vírustagadók, orvosgyűlölők mennyire értenek a biológiához? El tudnának boldogulni kutató laboratóriumban, vagy kórházban?

A laposföld-hívők, vagy az ősrobbanást tagadók hogy állnak a modern űrkutatási műszerek technikai ismeretével?

A hamis történelem-mítosz hívei mennyire mozognak otthonosan a levéltári kutatásokban és a régészeti ásatásokban?

Megkérdőjelezni valamit nem kell sok ész. Én meg akkor azt mondom, hogy a számítógépeket az ufóktól kaptuk és mindenki hazudik, aki mást állít. Most ettől én okosabb lettem, mint az összes informatikus együtt?



2020. aug. 20. 14:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék, ilyen egyszerű.

Engem is meglep, hogy itt is mennyien okosabbak mondjuk, mint Einstein vagy bármelyik mai fizikus professzor. Persze, ha az idióta elméleteik bármely részletére rákérdezne egy valóban hozzáértő szakember, hogy akkor ezt szépen vezesse le, írjon fel rá pár diffegyenletetet, magyarázza el a geometriai hátterét vagy mutasson mérési eredményeket, amik bizonyítják az igazát akkor már elbújnának vagy hárítanának.

Igen, okoskodni 100000000x könnyebb, mint valóban okosnak lenni.

2020. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Valamit tudni és valamiben (vakon) hinni két különböző dolog. Alapvető különbség, hogy a hithez nincs szükség bizonyítékokra. Akik ezeket állítják, csak hisznek valamiben, alátámasztani nem tudják.

Az, hogy egyébként mihez értenek, teljesen irreleváns ebből a szempontból.

2020. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényege a konteónak
2020. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
6%

"A hamis történelem-mítosz hívei mennyire mozognak otthonosan a levéltári kutatásokban és a régészeti ásatásokban?"


Nem tudom, hogy ők mennyire mozognak otthonosan az ásatásokon vagy a levéltárakban, de a tapasztalat, hogy a történészek se mozognak otthonosan ezeken a helyeken.


Az a baj, hogy ti, "semmit se tagadók", nem gyakoroltok önálló kritikát a tudományos világ állításaival szemben, és ha más ezt megteszi, akkor elmondjátok, hogy még diplomája sincs és mit pofázik bele. Nekem nincs történészi diplomám, de nagyon vonakodva fogadok el olyan történészi állításokat, amik három feltételezésre és négy találgatásra épülnek.

2020. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

"nem gyakoroltok önálló kritikát a tudományos világ állításaival szemben"

Forrás?

Amúgy nem ártana a saját fejedből kipattant ötletekkel szemben is kritikát gyakorolni, nem csak azokkal szemben, amiket olyanok is alátámasztottak, akik ellentétben veled értenek is hozzá.

2020. aug. 20. 15:15
 6/38 anonim ***** válasza:
28%
Milyen forrást kérsz? Itt van egy csomó kérdés a tudományok kategóriában, ahol sok válaszoló nem tudja megvédeni a saját álláspontját, csak a hivatalos monológot mondja fel.
2020. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%

Nekem van vírustagadó orvos ismerősöm.


Szerintem a laposföldezők 99%-a csak trollkodik.

Kb, mint a Balaton-tagadók klubja.


A történelmet meg tudjuk, hogy a győztesek írják, a nemezetek magukra igazítják és az aktuális kormányok pedig módosítják, ahol kell.

2020. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
16%
Emlékszem, régebben még az is összeesküvésnek számított, hogy a gyártók beépítik a műszaki cikkekbe az időzített tönkremenést. Mára meg kiderült, hogy ez pontosan így van.
2020. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

A tudomány műveléséhez ész kell, a konteógyártáshoz nem. Konteót bármiből lehet csinálni, ami eszünkbe jut és nem lehet megvizsgálni, mert mindent tagad. Azt mondom, a konnektorban nincs áram. Ha belenyúlsz és megráz az áram, azt mondom, a kormány műve, át akar verni, titokban a tininindzsa teknőcök uralják a világot. Rakhatsz elém bármilyen mérést, bizonyítékot, nem ér semmit, mindent meg tudok magyarázni azzal, hogy a kormány és a tudósok hibája.

Nem is beszélve arról, hogy a konteósok csupa olyan dolgot kutyulnak össze, amikről a tudományos felfedezések nélkül nem is tudnának. A számítógép, a gyógyszerek, az autó nem is léteznének a gonosz buta tudósok nélkül.

Kérdem én, ti mit tesztek hozzá a világhoz? Azt már tudjuk, hogy a tudósok szélhámosok és minden csak színjáték, de ti milyen eredményeket tudtok felmutatni?

2020. aug. 20. 15:27
 10/38 anonim ***** válasza:
19%

"Konteót bármiből lehet csinálni, ami eszünkbe jut és nem lehet megvizsgálni, mert mindent tagad."


Ebben nagyot tévedsz. A konteósok rendszerint nagyon sok időt gyűjtenek azzal, hogy bizonyítékot szerezzenek a saját igazukra és rendszerint ezeket a "bizonyítékokat" fel is mutatják.

2020. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!