Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennyire ad pontos képet a...

Mennyire ad pontos képet a Mensa online próba IQ-tesztje?

Figyelt kérdés
Én most töltöttem ki, 93-at írt, ami szeintem kevés. Tudom, benne van az átlagban, de most fáradt is voltam, hosszú napom volt, meg nem is önmagában az IQ számít. Viszont akkor is csalódtam magamban.

2023. jan. 24. 17:43
1 2
 11/13 BringaManó ***** válasza:

"ezek szerint, eléggé retardált lehetek szellemileg"


Ne viccelj, épp azt tudhattad meg, hogy kábé átlagos vagy (igaz, ezt már a teszteredményből is megtudhattad, nem kellett hozzá a GYK). Ez az eredmény ennyire alulmúlja az elvásársaidat? – Azért ezt retardáltnak semmiképpen sem mondanám...

2023. jan. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én a felső szinthez tartozok de ez semmit nem jelent. Talán annyit hogy a mérnöki képzésben a jobbak között vagyok, egyébként semmi értelme ezeknek a teszteknek. Egy adott probléma többféle módon megközelíthető/megoldható a való életben is, sok esetben egy kérdésnél több megoldás is jó lehetne
2023. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Miért lennél retardált? Teljesen átlagos, normalis iq szint, a legtöbb embernek hasonló..

Mostanában divat lett a 120+ iq, hirtelen az összes ismerősöm állítása szerint 130 körül van(🤣) a sajátjuk. Nem tudom, miért hiszik az emberek, hogy a 100 körüli eredmény rossz. Ez csak a gondolkozás sebességét, a mintázatfelismerést méri és más területen még lehetsz kiemelkedő akár.

ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!