Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egy mérnök mitől mérnök?

Egy mérnök mitől mérnök?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 19:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
48%

30

Azért te is lekezelőn beszéltél a mérnökről, általánosítva pár esetből az összesre, ne lepődj meg, ha valaki hasonló modorral válaszol.

ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Arról a felfogásról beszéltem lekezelően, hogy itt egyesek szerint "a papír fontosabb, mint a szakmai tudás." Mellesleg ez volt itt a fő téma, ne forgasd ki a válaszaim lényegi mondanivalóját!
ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Vizsgakérdés? Még adok öt percet, azután kikapcsolom a számítógépet, mert már hulla fáradt vagyok!
ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

#31 - vizsgaidőszak vége.


Véget ért a móka mára

Zárul #12 mókatára.


Eljövök majd még hozzátok,

Viszontlátásra pajtások!

ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

32

Lehet, hogy arról akartál, de pont nem erről beszéltél, pl. olvasd vissza mit írtál 15-ben.

18-ra nem is reagáltál

34

Ez szintén lekezelő, de ha ezt se veszed észre, azzal már nem tudok mit kezdeni. Eléggé el vagy szállva magadtól, bár azt nem vágom, hogy ha olyan jó szakember vagy, akkot miért kell oldalakon keresztül bizonygatni, hogy a papír semmit nem ér, nem attól lesz jó szakember valaki (sőt, nekem úgy tűnik, hogy szerint ha valakinek papírja van, akkor biztos rossz szakember)

ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!