Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Létezik olyan szilárd anyag,...

Létezik olyan szilárd anyag, ami könnyebb a levegőnél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 19:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó [#20/20] :


Idézzek esetleg? :


[#7/20]:

{"

"van valami meggyőzőbb linked"


Neked a hvg tudományos rovata nem hiteles?

Az a cikk alapján már meg kéne találnod, hiszen te vagy itt a legnagyobb guglihuszár.

"}

2013. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

ja hogy én vagyok az a googlihuszár?

de akko rminek kérded ha nálam is jobban tudod?

2013. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Most TÉNYLEG ENNYIRE nem lehet megérteni.


Egyszerűen végre SZERETNÉM már valahára még ebben a jó büdös életben megtudni, hogy mit jelent ez a redvás "guglihuszár" kifejezés!!!

Ez az egy - szerintem jogos - kérdésem van itt, hogy végre valahára a francba megtudjam, hogy mit akartál mondani!!!

Ilyen nagy kérés?!

2013. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
de nem én mondtam ezt a szót áldjon már meg a jó isten!!!
2013. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

az ég szerelmére nem látod hogy azt egy 68%-os írta?

én meg csak egy nyavalyás 48 %-os vagyok!

2013. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Jó-jó, akkor tőled elnézést, de legyen oly szíves írja má' meg AZ aki ezt odafirkantotta!!
2013. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nincs bocsánat. Ezért most kapsz egy súllyosbított ejnye-bejnyét.
2013. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Majd én elmondom.


Szerintem az odafirkantó értelmezésében az olyan ember a googlehuszár, aki mögöttes tudás nélkül, pusztán a google által fellelhető, többé kevésbé hiteles, avagy pont hiteltelen linkekkel, azok tartalmával dobálózik, és támasztja alá a valós vagy vélt igazát.

Ahogy nézem ezzel a jelzővel "maci" válaszolót illették, szerintem méltatlanul. Ebben a kérdésben pont az az érdekes hogy teljesen logikusan véggiggondolhatóan jól válaszolt "maci", hiszen tök egyértelmű, hogy a levegőnél könnyebb anyag a levegőben fel kellene emelkedjen (érdekes módon megfigyelhető, hogy sokan lepontozták a válaszát, hiszen a tökéletesen jó válasza ellenére 46%-os a válasza a macit nem szeretők szerint, és minden további hozzászólása is le lett pontozva) Szerintem macinak tök igaza van, amikor a HVG (vagy melyik oldal) cikkét hiteltelennek tartja, hiszen úgy állít valamit az ominózus oldal, hogy teljesen hibás a felvetése. Aztán, hogy a korábbi válaszaiban még ennél is hiteltelenebb oldalakkal válaszol meg valamit ő maga, az innen nem derül ki, hiszen semmit nem hozott fel példának a "googlehuszározó", és macinak túl sok válasza van, problémás lenne egyenként végignézni.

2013. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha van is olyan anyag ami könnyebb a levegő akkor sem lebegne vagy repülne, mert aminek súlya van azt vonza a gravitáció, igy a földön maradna..
2016. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Tom Benko ***** válasza:
100%
@Paulovits Ákos: Hőlégballont láttál már? Arkhimédész törvénye?
2016. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!