Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
www.vizenergia.hu/videok/nyir.
2012. jan. 15. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez a magyarok hozzáállását minősíti (a nagy érdektelenséget). Amerikában egy tudós a sós vízből nyert ki energiát és még nem volt teljesen tudatában, hogy mit és hogyan csinált (véletlen felfedezés volt), de már több pénzes befektető kereste meg őt. Szóval ne csak azzal majmoljuk az amerikaiakat, hogy a 9gag-ről a nemkutyára átmásoljuk a hülyeséget, hanem a mentalitásukra is figyeljünk fel.

Nem értem, hogy mit akarnak egyesek. Talán, hogy adja el a találmányt a nyugatiaknak, oszt ők továbbfejlesztik, piacra dobják és eladják nekünk drágán.

2012. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te, megse néztem... Csak láttam, hogy ott virít Gróf Sapnyol Zoltán neve. Aki kicsit is érdeklődik a tudomány iránt az ismeri, hírhedt kuruzsló és csaló.
2012. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy vicc, ugye tudod :D

Vízből nem lehet energiát nyerni. Kérdezz meg egy fizikust :)


A videóban hemzsegnek az ostobaságok a riporter részéről is.


úgy fejlesztett hidrogént, hogy "forró lapra vizet fröccsentett" -.-


Szánalmas hogy a fizikához nem értő emberek mennyi ostobaságot elhisznek. Ez a gr Spanyol Zoltán egy közönséges csaló. Nem azért csak 12-en jelentek meg mert nem érdekli az embereket, hanem mert a mai természettudományos értelmiség ismeri spanyol úr nevét és mindig jót mosolyog rajta, mert tudják hogy egy sima csaló :D

2012. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csaló meg minden, de ha tehetős üzletember lennék, akkor tuti, hogy elmennék hozzá, vinnék magammal egy kis vizet és megmondanám, hogy próbáljuk ki.

A videóban mondanak marhaságokat, viszont logikus, hogy nem fogja elmondani mindenki számára érthetően, hogy hogyan is működik. Ezt még az egyetemen is megtanítják, hogy ha van valami amit csak te tudsz, azt ne add ki olyan könnyen a kezedből.

Az meg téves kijelentés, hogy vízből nem lehet energiát kinyerni. Igenis lehetséges, viszont több energiát kell bevinni, mint amennyit fogunk kapni. Ez logikus is...senki sem mondta, hogy ingyen energia.

2012. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hupsz...elnézést kell, hogy kérjek. Most olvastam, hogy azt írja, hogy "a készülékből több energia nyerhető ki, mint amennyit abba beleviszünk". Visszaszívom amit írtam! Én gondoltam, hogy valami újabb felfedezést tett a magfúzióval kapcsolatban.
2012. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az meg téves kijelentés, hogy vízből nem lehet energiát kinyerni. Igenis lehetséges, viszont több energiát kell bevinni, mint amennyit fogunk kapni."


Öööö... szerinted a "Kinyerni" szó mit jelent?!


Ennyi erővel fogok egy lavór sz@rt, egy lángszóróval felizzítom aztán felé teszek egy lábas vizet és kinyerem belőle a hőenergiát - ja, hogy 50x annyit fektettem be, mint amennyi vizet felmelegített? Az nem probléma.


Gróf úr meg nem csak csaló de komolyan retardált is.

2012. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már két éve kering ez a f@sz a neten.

Több helyen elküldtem már a pi**ába, de akkor megteszem mégegyszer, itt is:

Gróf úr, menjen a pi**ába házalni!

Köszönöm a figyelmet.

G.

2012. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PótPápuaPuapó ***** válasza:
Nekem azok a Spanyol Zoltános interjúk a kedvenceim, amikor a "víz égését" egy orosz gyártmányú Multiplaz 2500M típusú plazmavágóval mutatja be. [link]
2012. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!