Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény Lentulai György...

Mi a vélemény Lentulai György Párizsban élő atomfizikusról?

Figyelt kérdés
Aki ismeri, bármiféle kapcsolatban áll vagy állt vele, kérem írjon, mert egy ismerős menne hozzá dolgozni.
2011. júl. 29. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerem és rákerestem. De azért fura, hogy öszvissz 2 Lentulai Györgyöt talál a google. Egy 13 éves gyerek aki megszökött a nevelőintézetből és körözik, meg egy 17 éves gyerek. Egy atomfizikusról illene találni valami infót szerintem ...
2011. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is így gondolnám, szerintem ő egy hatalmas átverés. Ismerősöm harmadik hónapja van nála kint és állítólag költöznek ide együtt Mo. - ra és villában fognak élni...

Szerintem ez csak mese habbal és nagyon érdekelne mi lesz most akkor a nővel. Olyan fényesen lett beállítva nekem ez az ember és sehol semmit nem találok róla.

Verboi Lentulai György és a francia becsületrend tagja is de ott sem szerepelt a neve, viszont rossz hírt már hallottam róla. :)

Várom a további infokat!

2011. aug. 4. 18:55
 3/14 anonim ***** válasza:

nem tudom ki ez a személy, de a nevét franciásítva lehet találni ilyet:

[link]

2011. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!
2011. aug. 7. 12:16
 5/14 Lentu válasza:
Mint rokona mondom, hogy Gyuri bácsi jó egészségnek örvend, ám de sóher az öreg nem is kicsit :) Gyerekeitől sajnálja.... :) (nem rólam van szó :) )
2012. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Házvezetőt keres baráti extrákkal, ha ez nincs arrogáns, goromba, mindenbe beleköt, 2-3 hetente váltogatják nála a gyanútlan magyar munkakeresők.
2017. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tokai Lívia válasza:

Igaz, hogy elég régen írtak már erről az emberről, de Én tudnék...illetve sokan tudnánk mesélni a valóságról.

Ha valaki kapcsolódna a történetemhez, hát szívesen venném. MAGYAR NŐK, LÁNYOK, INKÁBB HÚZZÁTOK ÖSSZE A DERÉK SZÍJAT, de ide ne menjetek, mert nagyon sok időbe telik míg, ki heveritek a történteket.VÁROM A VÁLASZOKAT!

2017. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 végvári ibo válasza:
Sziasztok. Én is voltam kint nála tavaly novemberben egy hónapot,egy ismerősöm által. De maga volt a pokol,ahogy beszélt velem,a kiabálások,a zaklatások,és még sorolhatnám. Soha nem gondoltam ,hogy egy magát tiszteletben álló személy ilyen undorító módon tud viselkedni!Aki teheti kerülje el jó messzire.
2017. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tokai Lívia válasza:
Igen! Ibolya nagyon is együtt érzek veled. Borzalmak, borzalmát éli át aki nála van...ill. volt. Várok több hozzá szólást is. Tudom nagyon sokan voltak már kinn nála. Sokan tudnának beszélni, de nem mernek a retorziótól félnek. Atom fizikus????? Vicc!!!!!!
2017. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Sziasztok. Én most vagyok kinn, keresem korábbi sorstarsaimat, hogy összefogjunk. Bárki bármilyen infót, elérhetőségwt tud, szívesen venném, akár privátban is. Köszönöm. Teri
2019. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!