Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tik hogyan tanultok? Humán...

Tik hogyan tanultok? Humán vagy reál?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Én kreatívan. Se humán se reál, hanem a kettő ötvözete egy kis extrával. :-)
2009. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

A tik az egy baromfi.

A "hogyanra" azt lehet válaszolni, hogy gyorsan, hanyattfekve, zenehallgatás közben.

A humán és a reál tudományágak összefoglaló nevei. A "mit tanulsz? Milyen szakterületen tanulsz"-ra válaszok.


Tehát mi a kérdés?

2009. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Második válaszoló kutya nem kíváncsi a gondodra,ha nem tetszik a kérdés ne válaszólj rá nem kötelező!
2009. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

De most mit csináljak, ha van 3 diplomám és mégsem tudom, hogy mi a kérdés?

(Sejteni ugyan sejtem, dehát mindennek alapja az egzakt megfogalmazás)

2009. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
ahhoz,hogy valaki értelmes legyen, nem kell egy diploma sem:D Minden jót három diplomás.
2009. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Velem veszekszel, de a kérdésre még nem válaszoltál, 68 %-os! Mi a baj, te sem érted?
2009. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Kedves 3 diplomás hozzászóló! Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. A "tik" kifejezést faluhelyen használják nem csak az általad említett baromfi kifejezésére, hanem bizony személyes névmásként is, vagyis a népnyelv része ilyen formában is, függetlenül attól, hogy a te fülednek ez a kifejezés idegen, én sokaktól hallottam már, jellegzetesen nagyszüleim falujában idősektől Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében.
2009. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem a tik az igazi baj, az csak poén. Az a baj, hogy a "hogyan tanultok? Humán vagy reál?" kérdésnek nincs értelme.

Vagy

Milyen irányban/szakterületen tanultok és akkor a válasz humán vagy reál.


vagy

tényleg arra kíváncsi, hogy milyen módszerrel tanulunk és ezen belül milyen területen.


Még mindíg nem tudom mi a kérdés. Pedig válaszolni szeretnék!

2009. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehet túl jó életed,ha ezen képes vagy vitatkozni kikapcsolódás a barátokkal ha vannak persze,tudom ajánlani. Ilyen kérdésen kiakadni.

Mi hogyan tanulunk?:)

Mindkettöből egy keveset:D

2009. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

Vannak barátok és férj és 3 gyerek! És szép az életem.

(Csak most éppen egy amerikai egyetemi rendszerből töltök le adatokat és marha lassú és már hatszor megszakadt. De egy holnapi előadásomhoz kell. Ami reál. Nagyon)

2009. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!