Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen okosító szerek vannak?

Milyen okosító szerek vannak?

Figyelt kérdés

Mielőtt az ezotéria kategóriába kerülne a kérdésem, kifejtem hogyan is gondolom.


Először is nem drogokra gondolok. Hanem vannak különböző gyógyszerkészítmények, amelyek jók az emlékezőképességre. Pl. bilobil, meg társai. De van van-e ezeknél is hatásosabb szer (ami még nem minősül drognak)? Tehát legálisan szeretnék olyan szerhez jutni, akár gyógyszer formátumban, akár tea formában, akár zöld gyógynövényként, amit ha megeszek, beszedek, akkor jobb lesz az emlékezőképességem. Egyszerűen okosít. Ilyet szeretnék szedni.


2016. okt. 25. 23:28
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Feltéve persze, hogy én is okos vagyok.
2016. okt. 28. 13:37
 22/31 Wadmalac ***** válasza:

Még ez sem biztos.

Legalábbis ilyen egy generációs szinten nem.


Persze lehetne jó matekosokat tenyészteni. Mint ahogy jó sportolókat is. Meg hosszú életű embereket.

Csak van némi baj a dolog etikai oldalával.


Volt egyszer egy egész tűrhető sci-fi, Matuzsálem gyermekei címmel. Abban egy titkos alapítvány gyűjtögette a hosszú életű embereket és egymás közt házasította jópár generáción át. A végeredmény több száz éves emberek titkos csoportja lett. Persze ez sci-fi.

2016. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
0%
Én szerintem mégis csak van valami mert egyes ember és női formák több száz oldalt is megtudnak mondani? Viszont ezt mivel és hogyan teszik meg mert biztosan vannak rá módok amiket csak úgy nem közölnek mert akkor kiderülne vagy csak senki nem firtatja annyira hogy eléggé tiszta legyen ki mitől tud kapásból vagy csak úgy lehetetlennek tűnő több száz oldalt bemagolni vagy akárhogyan előadni mert biztosan vannak rá szerek vagy akármi?
2016. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#23 Ezt te most poénból írtad? Hogy tudtál ilyen értelmetlen szöveget összehozni?
2016. nov. 12. 23:00
 25/31 anonim válasza:
0%
Viszont szerintem az összes tartósító E jelölt akármiket bekéne tiltani mert rontja az egészséget és az emlékezetet is és a víz is mert fluoridot raknak bele ami alvás zavart álmatlanságot és agykárosodást okoz és agyalapi mirigy súlyos rongálását ami rontja az emlékezetet! Viszont emberek akkor is többszáz oldalnyi anyagot előtudnak adni ami nem tisztázott hogyan is teszik mert csak úgy nem lehet biztosan volt valami szerek vagy egyebek de hogyan és mik?
2016. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
0%
Biztosan használnak valamiket amiktől több száz oldalt letudnak akárhogyan ad ni de hogy miket azt nem tudom akármi lehet ha egyszer mindenkit le maszkíroznának kiderül ne kinél miből mi volt és akkor okosabb volna az egész hogy lehetet akármiket tenni.
2016. nov. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Uolsó, te ugye jó sok vizet ittál?
2016. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Inkább valami alkoholféleséget ihatott.
2016. nov. 13. 11:15
 29/31 anonim válasza:
A lényeg kufárkodnak a gyógyszer gyógyászattól kezdve az (mindenféle módokon) amelyeket csak kikéne egyszer gyűjteni és megkapni és gyakorlati megállapításokat rá megválaszolni mert tényleg sok minden lenne és akkor biztosan okosabbak lennénk ki mit mond használatra és ténylegesen mit használnak és gyakorlatban beválik-e?
2016. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes nyelv amit egyesek használnak. Hasonlít a magyarra, de mégsem az.

Nem értem, hogy mit ír, de tudom, hogy mit akar közölni.

2016. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!