Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A black jack-ot érdemes e...

A black jack-ot érdemes e játszani? És tudtok ojan stratégiát ami legálábbis bejöhet?

Figyelt kérdés
És sokszor hallottam ojan ról hogy kaszinákban egyfajta stratégiát használnak csak nem tudom hogy is van ez.Az hogy számolják a lapokat,és sok filmben láttam már ijet hogy milliokat nyernek.De ez úgy tudom hogy illegális .valaki tudja miről írok??? És ezt online is kivitelezhető?
2017. máj. 6. 08:29
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
A számolás abból áll hogy a már leosztott lapok értékét számolod (van jó pár stratégia erre) és ebből következtetsz hogy milyen lapok maradtak a pakliban vagyis a következő húzásnál hogy alakulnak az esélyek. Szóvsl ez sem A filmekkel ellentétben, nem lehet biztossan nyerni csak növelheted az esélyeidet vele.
2017. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Igen tudjuk. A véletlen eseményeket nem lehetelőre tudni. De a filmekben minden lehetséges. Még a lehetetlen is. Mindössze csak a rendezőnek akarnia kell.

Vannak viszont olyan matematikai számítások, amelyek bizonyos típusú véletleneket becsülni tudnak. Ekkor, ha kellően nagy a tőkéd a kiváráshoz, nyerhetsz.

Tehát: 1. kiváló ismeretekre teszel szert a valószínűségszámításban. 2. Egymillió dollárral a zsebedben ülsz le. A kettő együtt eredményezheti, ha ügyes vagy, hogy kétmillió dollárod lesz mondjuk egy hét múlva. De hogy 100 dollárból csinálj 200-at, azt felejtsd el.

2017. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen értem .de pl az is jó sztratégia ha addig emeljük a tétet kicsivel amíg be nem jön, így ahanaggyára jön is be mindig egy keveset nyerünk. így hosszú távon elég jó tőkére tehetünk szert.
2017. máj. 6. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:

A blackjack esetében ha a legjobb algoritmussal játszol (ebben benne van a lapszámolás is), kb. 45-48% az esélyed a nyerésre. Azért is nem lehet pontosan megmondani, mert nagyon nagy a játék szóródása, és pont emiatt szoktak rendszeresen nagy összegeket nyerni. Persze aztán másnap elvesztik, mert természetesen ezek a játékok úgy vannak kitalálva, hogy a háznak mindig egy kicsit nagyobb legyen az esélye. Így minél tovább játszol, annál biztosabb, hogy vesztesz. Olyannyira, hogy ha valaki nagyot nyer Vegasban (több millió dollárt, természetesen ehhez több millió dollár kezdőtőke is kell), mindent megtesznek, hogy ott tartsák. Mert ha ott marad, játszani fog, ha pedig játszik, előbb-utóbb elveszít mindent.

Összehasonlításképpen a ruletten algoritmustól függetlenül mindig 47,66% a nyerési esélyed. Azt a 2,33%-ot a 0 veszi el tőled (se nem piros, se nem fekete, se nem páros, se nem páratlan), abból élnek a kaszinók.

2017. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!