Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A XXI. sz-ban miért hiszik...

A XXI. sz-ban miért hiszik még el sokan az olyan áltudományos meséket mint pl. az evolúció?

Figyelt kérdés
Semmi konkrét bizonyíték nincs, csak elmélet, következtetések meg értelmezések.
2017. máj. 22. 19:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 Cerevisiae ***** válasza:

@Wadmalac


Bassssszus... bassszus...:D


Magától értetődően úgy képzeltem, hogy ott állok egy "köpésre" az Északi sarkhoz, és elindulok feléje, és innentől kezdve nő a biblikus napok hossza (alkalmasint persze időszakoktól függően is).


Így képzeltem, csak éppen ezt nem írtam le senkinek, így tényleg ez azt jelenti, hogy elindulunk az egyenlítőtő észak felé és szép egyenletes fokozatossággal...


Persze, persze ez baromság... :(


Egyszerűen így nem értettem, hogy milyen hirtelen csökkenésről beszélsz.


Leesett... bocsika Wadmalac!.. Mea max klumpa...:(

2017. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 Cerevisiae ***** válasza:

Egyébként nem... hm...


Mégis te vagy a hibás.


Már ismersz, tehát pontosan tudod, hogy tévedhetetlennek tartom magam, vagyis ha hibázok, annak felismeréséhez és a bocsánatkéréshez való eljutásig. 2-3 napra van szükségem. Vagyis ilyenkor neked békésen ennyi ideig kell eltűrnöd szó nélkül a gúnyolódásaimat, mert utána úgyis jött volna az "igazad van".


Ráadásul itt csak egy napig kellett várni erre. Hihetetlenül türelmetlen vagy és kapkodó...


Ne haragudj Wadmalac, de... tessék odafigyelni magadra...


:D

2017. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Így képzeltem, csak éppen ezt nem írtam le senkinek, így tényleg ez azt jelenti, hogy elindulunk az egyenlítőtő észak felé és szép egyenletes fokozatossággal... "

Na, ennyi, a többivel nem is volt baj.

:D


"Egyébként nem... hm...

Mégis te vagy a hibás."


"Hihetetlenül türelmetlen vagy és kapkodó... "


"Ne haragudj Wadmalac, de... tessék odafigyelni magadra..."


Nem, kikérem magamnak, velem sosem fordulhat ilyen elő, hogy csak 2 nap múlva esik le a tantusz....


Nem a f....t.

:D


Peace.

:)

2017. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!