Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A XXI. sz-ban miért hiszik...

A XXI. sz-ban miért hiszik még el sokan az olyan áltudományos meséket mint pl. az evolúció?

Figyelt kérdés
Semmi konkrét bizonyíték nincs, csak elmélet, következtetések meg értelmezések.
2017. máj. 22. 19:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

#39! nem tudom hogy sírjak-e, vagy nevessek...


szánalmasan röhejes, és kiábrándítóan szomorú is a dolog...

2017. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 Ay carramba! ***** válasza:
100%
Szegény űrlények... Láthatják hová halad a világ. Már ő belőlük is csak egy Jézus maradt a bolondok szerint...
2017. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
0%

"A 4-5 ezer év az evolúciós távban egy szempillantás, semmi. Az alatt csak kisebb változások történhetnek, ha egyáltalán szükséges valaminek át/megváltoznia/átalakulnia."


Az evolució 200 éves távlatban egy fing nembeszélve a híveit ahogy dogmatikusan bemagolják, az evolució az amit söpörni kellene a tudományok közzül mert nem felel meg a tudomány kritériumának.


A rózsás, szines gyümölcsös mesék miatt tetszett a tudósoknak és ravasz módra bepó"fátlankodott a tudományok közzé mint egy kis csivava.

A mostani papjai csak személyeskedésböl álnak meg linkelgetésböl meg lincselésekböl,csak ugatás hallatszik előttük meg utánnuk is tiszteletlen parasztok akik nem tanulták meg a viselkedést az első hét év alatt.


Kedves 35%

Nyugi a kérdező is lehet evós mert nem szolt hozzá, szoktak ilyet csinálni provokatívan hogy aztán legyen kit kóstolni, mivel a világon a hétköznapi életben senkit nem érdekel a hitök meg a hamis dogmáik.

Itt is a gy-k a vallás rovatba állítják be magokat és verik a mellöket hogy ők aztán a tudományon keresztül megmondják a frankót habár senkit se érdekel .

Ne is foglalkozz velök barátom, itt is csak egy páran vannak 5 kötőjel 6.

A többi pár beszóló csak másodhegedüs vagy flótás, ne éltesd őket mert csak belőlünk tudnak élni ne add meg ezt az örömöt nekik.

Ird be a keresőbe hogy evolució egy pár kujtorgó választ találsz de ha megjelenik egy közzülünk egy két nap alat összegyül jó pár száz hsz.


Hagyd barátom had sorvadjon az elméletök így is összeomlás határán inog.

2017. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 Wadmalac ***** válasza:
100%
Tegye már át valaki ezóba.
2017. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Hagyd barátom had sorvadjon az elméletök így is összeomlás határán inog."


Inog ám a ...


[link]


Persze, ez is a sátán hazugsága, mi? Mert ez a gonosz hazug tudomány folyamatosan ellenőrzi, kiegészíti, korrigálja is magát, amire ti képtelenek vagytok.


Kérdés, amire soha ,egyik elborult képviselőtöktől sem kapok választ:

Mi az a hatalmas bizonyíték, amitől nem vagytok képesek a saját teóriátokban is kételkedni?

Rajta. Választ várok. Tudományosat.

2017. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 Ay carramba! ***** válasza:
100%

Áhh! SZÓ SZERINT REMEG A KEZEM TŐLED!


Veled egyszerűen nem lehet vizázni! Ne vezesd már vissza a válaszaidat a kérdéshez/előző válaszhoz! Wadmalacnak igaza van! Menj már innen! Nincs rád szükség! Csak rombolsz, nem pedig építesz!

2017. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 Ay carramba! ***** válasza:
100%

#43 Ritkán szoktam 12%-os hasznosságú válaszolótól elfogadni bármit is.


(Az én 58 %-at pedig ne kritizáld, ha netán erre készülnél, mivel aktív vagyok a humor kategóriában!)

2017. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
0%

Végigolvastad cuki pofi?

"vélhetően, valószínüleg, egyenlőre nem tisztázott, elképzelhető"

Onnan idéztem.

2017. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 Ay carramba! ***** válasza:
100%

Minek kérded, ha úgyis tudod?


Amúgy én is szeretek idézgetni, de azért jobban meg szoktam válogatni a forrásaimat...

2017. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 Ay carramba! ***** válasza:
100%
#48 Mellesleg tényleg cuki a pofim? Kösziii! ^-^
2017. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!