Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Önfejlesztésként (is) funkcion...

Önfejlesztésként (is) funkcionáló videók, sorozatok, filmek, aminék, könyvek, oldalak, bármi, bármilyen témában egy 16 évesnek?

Figyelt kérdés

Abszolút bármilyen témában pl. párkapcsolat, pszichológia, pénz, állatvilág, történelem, ezotèria, tényleg bármi, amit egy nagyonis fejlődni vágyó 16 éves lánynak el tudtok képzelni.

Nem konkrétan tinédzsereknek szóló oldalakra gondolok, habár olyat is ajánlhattok, a bullshit tartalmaktól pedig mindenképp kíméljetek !!

Véleményeket, tapasztalatokat a megírtak mellé szívesen fogadok!!!!!!❤

Biztosan jönne Szabó Péterrel is valaki, ő már állandó részét képezi az életemnek vagy egy fél éve, sokmindent tanultam tőle, napról napra úgy érzem, egyre inkább rendeződik az önbecsülésem javarészt neki is köszönhetően❤💘 Brian Tracyt is szoktam hallgatni, nameg Csernust



2017. júl. 2. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bullshit tartalmaktol kimeljunk, akkor az ezoteria miert johet szoba? :D hehe


Amugy:

[link]

2017. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ird be youtubba: tanulom magam. jó videoi vannak
2017. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyitott vagyok az ezoterikus dolgokra, mellesleg az ezotéria az elég tág fogalom :D és szoktam zanzázni, habár eddig csak a suli végett néztem, szóval köszi hogy írtad első :)

És Attisnak is az állandó követője vagyok, az aninEgyetem csatornáját is nagyon szeretem :)

Attól függetlenül hogy eddig mindent ismertem, köszönöm a válaszokat :)

2017. júl. 3. 01:50
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy ugyan azt értjük önfejlesztés alatt, de ezt tudom ajánlani:



cambridgebrainsciences.com


logikai játékok minden mennyiségben


kezdj el érdeklődni a matek és nyelvtan iránt


tanulj meg programozni


ne kötelességből, hanem önszántadból olvass tanulj az iskolai tankönyvekből (minél több tantárgyat érintve)


ismerkedj meg a művészettörténettel


sportolj rendszeresen, lehetőleg olyan sportot válassz, ahol a mozgáskoordináció van a középpontban (tánc, esetleg valamilyen harcművészet)


kezd el gondolkodni a világ dolgain és magadon


ismerkedj emberekkel tök random


tanulj meg tanulni

2017. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és tanulj idegennyelveket
2017. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!